GENELİNCELEMELEROYUNLAR

Hello Neighbor 2, 2021’de Daha Büyük Bir Oyun Dünyasıyla Geliyor

Garip komşunuza casusluk, evine girmenin ve eşyalarını gizlemek için gizemli bir sırrı olup olmadığını keşfetmek için gizlice dolaşıp gizli bir macera masalı Hello Neighbor 2016 ortasında duyurulduğunda çok eğlenceliydi. Ne yazık ki, beklenmeyen performans, çökmeler ve tehlikeli bir gizlilik ile gelen gizemli bir oyundu.

Tüm bunlara rağmen, bir geri dönüş geliyor gibi görünüyor. Bir “dramatik prequel”, Hello Neighbor: Saklambaç ve çok oyunculu bir sosyal korku oyunu Secret Neighbor geçen yılın sonlarında Steam’de ortaya çıktı ve aslında oldukça iyi görünüyordu ve bu yılın Nisan ayında yayıncı TinyBuild animasyonlu bir fragman bıraktı. Ve bugün tam gelişmiş bir fragman olan Hello Neighbor 2’nin çalışmalarda olduğunu ve önümüzdeki sene çıkacağını gösteriyor..

Hello Neighbor 2’de bir dizi kayıp kişi raporuna bakan bir gazeteci olan Quinten olarak oynayacağız. Soruşturmanız nihayetinde, terkedilmiş ama aslında çok garip bir “karga benzeri varlık” tarafından işgal edilen Bay Peterson – Komşu –‘nun evine götürüleceğiz. Bu noktada, bir sonraki belirgin adımı — açık! ”

Hello Neighbor 2, kitap serileri, çizgi romanlar, animasyonlu şov ve masa oyunu da dahil olmak üzere bizlere “genişletilmiş evren” vaat ediyor. Ancak daha ilginç olanı, Raven Brooks kasabasında sandbox oyununun olması ve evini koruması, aynı zamanda sizi açık dünyada takip edecek olan bir düşman ile daha zorlu olması. Yani oyunda kendi kendini geliştiren bir yapay zeka karakteri bulunacak.

TinyBuild, “Yapay zekanın manuel olarak yerleştirilen ara noktalarda gezintiği orijinalin aksine, Hello Neighbor 2’de navigasyon modellerinin tamamen dinamik olduğu bir yapay zeka bulunuyor.” Dedi. “Gizemli yaratık, oyuncunun hareketlerini ve eylemlerini gözlemleyecek ve oyuncuların evin içinde ve çevresinde yatan sırları bulmasını önlemek için bu bilgiyi kullanacak.”

Hello Neighbor 2’nin 2021’de bir zamana kadar çıkması beklenmiyor, ancak şimdi Steam’de erken bir alfa yapısı mevcut. Ayrıca helloneighbor2.com’da dolaşabileceğiniz bir web sitesi de bulunmakta.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu