ETKİNLİKLEROYUNLAR

GTA 6 Çalışmaları Resmi Olarak Doğrulandı

Geçtiğimiz haftalarda GTA 5’in ücretsiz olması ile yoğun bir internet trafiği yaşandı, Epic Games ve Rockstar Games altyapısı çöktü. Bununla birlikte haftalar geçmesine karşın halen GTA 5 sunucuları yoğun olmakta ve oyuncular oyuna zorla girmekte. GTA 5 halen bu kadar popüler bir oyun iken GTA 6’nın çıkacağının sinyalleri verildi.

GTA serisini geliştiren firma Rockstar Games’in ana şirketi olan Take Two, GTA 6 oyunu hakkında yeni açıklamalar yaptı. Uzun süredir RDR2 ile uğraşan ekip artık GTA 6 çalışmalarına başladığını ve senaryo ekibinin GTA 6 için yeni senaryolar hazırladığını açıkladı. Bunun için haftada 100 saatten fazla çalışan senaryo ekibi, hikayenin daha güzel olması için uğraşmakta.

GTA 6’nın GTA 5’e göre daha küçük ölçekte olacağını söyleyen firma, bunun amacının çalışanları çok yormamak olduğunu söyledi. Bilindiği üzere RDR2 süreci çalışanlar için çok zorlu geçmişti. Bu da oyuncular tarafından büyük tepki toplamıştı. Ekip bu durumdan sonra çalışanları rahatlatmak istiyor. GTA 6’nın yeni güncellemeler ile daha geniş bir harita olacağı da belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu