CS:GOE-SPORETKİNLİKLER

GRID Ekipleri: CS Akıl Hastalığın Düşünüyor

Noel Öncesi Mücadele, önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek ve Rethink Mental Illness hayır kurumuna fon ve farkındalık yaratacak.

Espor veri platformu GRID, bir CS: GO hayır kurumu etkinliği için İngiltere merkezli hayır kurumu Rethink Mental Illness ile birlikte çalıştı. Noel Öncesi Mücadele adlı etkinlik, akıl sağlığı sorunları için farkındalık ve fon yaratmayı amaçlıyor. Etkinlik, 6 Aralık’ta Twitch’te canlı olarak gerçekleşecek.

Fight Before Christmas, CS: GO’nun Wingman 2v2 oyun modunda karışık cinsiyetli takımların savaştığını görecek. Etkinlik, etkinliğin çeşitlilik ortağı olarak adlandırılan kadın topluluk oyun platformu WIDE.gg ile karma ekiplerle çeşitliliği teşvik etmeyi umuyor. Buna ek olarak, TheEsportsBible, Xtrfy ve Skinwallet’in de sponsor olarak katıldığı The Fight Before Christmas’ın güçlendirici içerik ortağı olarak açıklandı.

Esports İş Platformu Hitmarker, İkinci Kitle Fonlaması Kampanyasını Başlattı

Counter-Strike dünyasından bazı tanınmış isimleri açığa çıkaran etkinliğe katılan birkaç ekip açıklandı. İsveçli profesyonel Julia “Juliano” Kiran, 14 yaşındaki NaVi Junior oyuncusu Ilya “m0NESY” Osipov ile takım olurken, eski BÜYÜK oyuncu Owen “Smooya” Butterfield, XSET üyesi Petra “Petra” Stoker ile birlikte oynayacak.

Norveçli oyuncu Aurora “aurora” Lyngdal, eski FaZe Clan keskin nişancısı Ladislav “GuardiaN” Kovács ile ortak olacak ve Izako Boars sahibi Piotr “IzakOOO” Skowyrski Polonyalı oyuncu Kamila “ateş kız” Kopij ile oynayacak. Yazım sırasında, beklenen sekiz rakip takımdan dördü açıklandı.

GRID’in kilit hesap yöneticisi Harry Wiggett, “Burada GRID olarak, 2020’nin sonunu topluluk için bazı canlandırıcı CSGO içeriğiyle kutlama ihtiyacını hissettik” diyor. “GRID olarak şahsen ve profesyonel olarak hayatta kaldığımız için şükran duyduğumuz, çılgınca tahmin edilemez bir yıl oldu. Ortaklarımızla birlikte artık fon sağlamaktan ve ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. “

Wiggett ayrıca ruh sağlığının, gördüğünden daha fazla ilgiye ihtiyacı olduğunu belirtir. “Hiç kimse herhangi bir destek olmadan dahili savaşlarla karşılaşmayı hak etmiyor, bu nedenle Rethink’in hizmetlerine yönelik farkındalığı artırmak ve ayrıca ihtiyacı olanlara desteklerini ilerletmeleri için fon toplamak istiyoruz.”

Relog Media tarafından üretilen canlı yayın, oyun yorumundan çok izleyicilerle etkileşim kurmaya odaklanacak. Akışın canlı yayın yeteneği henüz açıklanmadı. The Fight Before Christmas, 6 Aralık Pazar günü Twitch’te canlı olarak yayınlanacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu