CS:GOE-SPORGENEL

GLA1VE, ASTRALIS’İN IGL ROLÜ GERÇEKLEŞTİRİYOR

25 yaşındaki oyuncu, Emil “⁠Magisk⁠” Reif’in sorumluluklarını devretmesiyle bir kez daha Danimarka takımı için atışlar yapacak.

Lukas “⁠gla1ve⁠” Rossander, Kuzey Amerikalıları rekabette eleyen DreamHack Masters Winter’da Liquid’e karşı 2-0 galibiyetten sonra Astralis’in oyun içi lideri olmaya geri döndüğünü açıkladı.

Astralis’i dört Major şampiyonluğa götüren oyuncu, bu yılın başlarında IGL pozisyonundan istifa etti ve Magisk’in ESL One: Road to Rio’dan başlayarak dizginleri devraldığını gördü. Çağrısı altında, Astralis iki turnuva kazandı ve ilk dörde bitirdi, ancak çağrı sorumlulukları şimdi gla1ve’ye geri döndü.

Astralis’in Liquid’i kazandıktan sonra Twitter’da “IGL olarak geri döndüğüm doğru, ancak ekibim onu ​​öldürürken IGL olmak oldukça kolay”, diye yazdı.

Oyun içi liderlik görevlerine rağmen, Magisk iyi bireysel performanslar sergilemeye devam etti ve oyunun son altı ayında ortalama 1,08 puan aldı. Astralis’in bir sonraki mücadelesi DreamHack Masters Winter’da bir başka alt kademe maçında G2 – FURIA’nın kaybedenini playofflarda bir yer için oynayacaklar.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu