GENELİNCELEMELER

Forza Street’e Gelen Yeni Güncelleme Ve Detayları

Forza Street’e Gelen Yeni Güncelleme Ve Detayları

Hız seven oyun severlerin oldukça ilgisini çeken ve gelen güncellemelerini merakla bekledikleri Forza Street’in yeni güncellemesi ile kullanıcıları heyecanlı bir bekleyişe girdi. Güncelleme içerisinde araç çeşitliliğini artıran oyun aynı zamanda sistem iyileştirmesi de sağlayarak yeni bir güncelleme aldı. Mobil yarış oyunu olarak karşımıza çıkan Forza Street’e yeni güncelleme ile birlikte 5 yeni McLaren Otomobil geldi.

Yeni Güncelleme!

Microsoft tarafından üretilen ve ikonik yarış serisi olarak karşımıza çıkan Forza Street’in geçtiğimiz ay tüm dijital platformlara gelmesi oyun severleri heyecanlandırmıştı. Sevilen yarış oyunu Android, İOS, Windows 10 Cihazlar için 32.0.7 sürümüne getirilen güncelleme kullanıcılarını da mutlu etmeyi başardı.

Yeni gelen güncelleme sayesinde otomobil çeşitliliğinin artmasının yanı sıra ara yüz iyileştirmeleri de kullanıcılarına oyun içi deneyimin güçlendirildiğini gösteriyor. İyileştirilen filtreli arama seçenekleri ile de oyuncuların aradıkları tercihlere anında ulaşmasını sağlıyor. Ek olarak yeni eklenen araçlarda güncellemenin en çok etki yarattığı nokta olarak göze çarpmayı başardığını görüyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu