İNCELEMELEROYUNLAR

Fortnite: Yayıncılar Tarafından Farkedilen Yeni Bug!

Fortnite Battle Royale 3.Sezon bizi birçok yeni içerikle şaşırttı. Bunlardan bazıları gerçekten beklenirken, bazıları ise beklenmiyordu. Meta kesinlikle sonunda oldukça öznel olan bir dizi varyasyondan geçiyor. Bununla birlikte, 3. sezonda ortaya çıkan bazı hatalar ve Buglar da vardır.

Epic Games, tüm oyun dinamiklerini değiştirme çabalarıyla elinden gelen her şeyi yaptı. Tüm içerikler ve hariç tutmalar ile birlikte, topluluk görüşünü dikkate alma konusunda keskin bir disiplin sergilenmektedir Epic Games. Son zamanlarda, oyunda bir miktar kargaşaya neden olan bir anında yeniden yükleme hatası keşfedildi. Yapması oldukça basit, ama kesinlikle bir hata.

Fortnite Anında Yeniden Yükleme Hatası Dikkat Çekiyor 

Öte yandan Sypher,  “Size bu hatayı göstereceğim, ama size bunu kullanmanızı önermem. “Oyuncular anında kötüye kullanmaya başlayacağı için bu aslında daha mantıklı bir şey. Epic Games, henüz bu sorunu düzeltmek için resmi olarak hiçbir açıklama yapmadı. Bir yayıncı olarak, Sypher doğru bir şekilde istismar edilmemesi gerektiğini önermektedir.

“Bu oyun bizi üzemez, eğer kalırsa kaldırılmazsa bu oldukça berbat.” Ciddi olmasa da, oyuncular bunu kullanmaya eğilimlidir. Merminin bittiğini varsayalım, bu dezavantajı tersine çevirmenin en iyi yolu bu bugu kullanmak olacak. 

“Bu bir bug olmayabilir”

Sypher’ın bunun hakkında ilginç bir teorisi var, bug değil. “ Başka birinin silahını aldığınızda, onu almanızı ve yeniden yüklemenizi istemediklerini yapmaya çalışıyor olabilirler.” Otomatik yeniden yükleme özelliği Epic’in oyuna eklemeye çalıştığı yeni bir şey olabilir. 

Cephaneyi aldığınız gibi değil; envanterinizden kullanırsınız. Bu özellik kesinlikle yeni yama ile geldi. Yapabileceğimiz en iyi şey, Epic’in bunu planlamış olabileceğinden bu konuda resmi bir haber beklemek. Aksi takdirde, yakında çözeceklerinden eminiz. 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu