ETKİNLİKLERGENELOYUNLAR

Fortnite: Orchard Konumu ve Yem Lootu

Fortnite’ın

İkinci haftası : Sezon 2 Sezon 3, yani tamamlanması gereken birkaç yeni görevle geliyor. Çoğu, head-clicking ve looting gerektiriyor, ancak savaş otobüsünden atlamadan önce biraz daha fazla planlama gerektiren birkaç tane şey var. Harita üzerinde çok fazla zaman harcamamış olmanız konumu bulmanızda zorluk çıkarabilir, ancak bulması oldukça basittir: Orchard’ta Yemleri Toplayın veya Kullanın. İşte The Orchard’ı nerede bulacağınız ve saniyeler içinde Challange’ı nasıl tamamlayabileceğiniz.

Orchard Bölgesi

Orchard Sezon 3 haritasında görünmüyor, ancak Frenzy Çiftliği’nin hemen kuzeyinde, üç tarafında bir yolla çevrili. Ağaçlar ve birkaç çiftlik evi ile dolu küçük bir alanda kalıyor. Oraya vardığınızda temel tarım ekipmanlarıyla birlikte düzinelerce ağaç göreceksiniz. Haritanın diğer önemli bölümlerinin aksine, Orchard 2.Sezon’dan 3.Sezona geçişte hiç değişmedi.

The Orchard'ın Fortnite'deki konumu Sezon 3
The Orchard’ın Fortnite’deki konumu Sezon 3

Yemleri Nasıl Toplarız?

Yemler, ağaçlarda, kutularda ve yerde yatan tek başına bulunan yiyeceklerdir. Meyve bahçesinin, ağaçların altına serilmiş elmalar, toprak boyunca lahanalar ve çeşitli kutulardaki mantarlar gibi birkaç farklı türü vardır. The Orchard’a vardığınızda, yerdeki parlayan eşyalara gidin. Tam sağlığınız varsa onları kullanamazsınız, bu nedenle envanterinizde yer açın ve onları toplayın. Toplamda beş tane toplamanız veya kullanmanız gerekecek.

Altyazı Sağlanmadı

Görevleri Tamamladığınız İçin Hangi Ödülü Alacaksınız?

Toplanan eşyaları toplamak veya tüketmek size 40.000 deneyim puanı kazandıracaktır. Toplanan eşyaları toplamak size ayrı bir deneyim yaşattığı için güzel bir şey gibi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu