ETKİNLİKLERGENELOYUNLAR

Fortnite: Deadpool Yat ve Floatie Challange Rehberi

Fortnite: Deadpool Yat ve Floatie Challange Rehberi

Fortnite:

Sezon 2 bitmiş olabilir, ancak Deadpool’un teknesinin küçük parçaları hala ortaya çıkıyor. Sezon 3’ün ikinci haftasındaki mücadelelerden biri, Deadpool’un Yat harabelerine gitmeniz, üç kırmızı ve siyah float toplamanız. İşte Yat ve üç floatinin nasıl bulunacağına dair bazı ipuçları. Fortnite’ın 2. haftadaki zorlukları erken sızdı, bu yüzden henüz oyunda mevcut değiller, oyuna tam olarak 25 Haziranda gelecek. Beklemede kalın.

Bu challange erken sızdı, bu yüzden henüz Fortnite’da bulunmuyor. Kendiniz denemek için 25 Haziran’da tekrar kontrol edin.

Deadpool’s Yacht nerede?

Device etkinliği, 3. Sezon haritasının tamamını suya batırdıktan sonra yat, parçalara ayrıldı. Teknenin kalıntıları haritanın en kuzey ucunda bulunuyor. Gemide devasa delikler, yeni bölümler var ve gemide kimse yok. Yat oyunun başlangıcında düzenli olarak sıfırlandığı için dikkatli olmakta fayda var.

 Deadpool's Yacht location in Fortnite Season 3

Her bir Deadpool floatisini nerede bulabilirim?

 

Teknede dört şamandıra var, ancak sadece üç tane toplamanız gerekiyor. Birincisi teknenin arka ucuna yakın bir altın gövdenin yanında en yüksek kısımda, ikincisi sol tarafta teknenin güvertesindeki iki plaj sandalyesinin arasında, üçüncüsü ise bağlı nakliye konteynerların sağ tarafında bulunan teknelerden birinde olmalı. İyi oyunlar.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu