E-SPORETKİNLİKLER

Fnatic, Xcite ortaklığıyla Orta Doğu’da

Avrupalı ​​espor organizasyonu Fnatic, Kuveyt’in en büyük elektronik perakendecisi Alghanim Electronics tarafından Xcite ile özel bir perakende ortaklığı imzaladı. Ortaklık, Fnatic Gear ürünlerinin Orta Doğu’da ilk kez satışa sunulacağı anlamına geliyor. Kuruluşun malzemeleri önümüzdeki yıl Kuveyt ve Suudi Arabistan’da 50’den fazla mağazadan temin edilebilecek.

İLGİLİ: Fnatic, Bud Light ile açık ortaklık kurdu

Orta Doğulu tüketiciler artık REACT kulaklık, miniSTREAK klavye ve yeni STREAK65 kompakt klavye dahil Fnatic ürün serilerine erişebilecek. Bu ortaklık, bu yıl Japonya, Singapur ve Hindistan’da yapılan diğer önemli dağıtım anlaşmalarından kaynaklanıyor.

Fnatic’in Kurucusu ve CEO’su Sam Mathews şunları söyledi: “Her zaman gezegendeki her oyuncuyu bulmanın, seviyelerini yükseltmenin ve güçlendirmenin yollarını arıyoruz ve özel perakende ortağımız olarak Xcite’e sahip olmak, büyüyen e-spor pazarına ulaşmamızı ve etkileşimde bulunmamızı sağlıyor. Orta Doğu genelinde. Ürünlerimizi daha önce deneyimleyemeyen oyuncuların ellerine teslim etmekten heyecan duyuyoruz. ” X-cite by Alghanim Electronics, 300’den fazla global markadan oluşan koleksiyonuyla Kuveyt’teki en büyük çok markalı elektronik perakendecisidir. Alghanim Industries, Körfez bölgesindeki en büyük özel sektöre ait şirketlerden biridir ve 30’dan fazla işletmeyi yönetmektedir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu