İNCELEMELEROYUNLAR

FIFA 21 Steam’de çıktı!

FIFA 21, Steam platformu için resmi olarak piyasaya sürüldü. Electronic Arts, futbol severlerin beklediği FIFA’nın son versiyonu FIFA 21’i Steam üzerinden yayınladı. Steam’deki oyunla birlikte FIFA 21 ödülleri tekrar görüldü.

FIFA 21, yılın en çok beklenen yapımlarından sadece biri. EFootball PES 2021’in ayrı bir oyun yerine sezon güncellemesi olarak çıkmasıyla birlikte, birçok oyuncu oyunun resmi olarak yayınlanmasını bekleyen dinamik FIFA 21’in ne tür bir dinamik olacağını merak ediyor. Aslında, Electronic Arts sonunda FIFA 21 Steam’i piyasaya sürdü.

FIFA 21, Steam’de üç farklı versiyonda mevcuttur. Bu sürümler Standard Edition, Champions Edition ve Ultimate Edition olarak listelenmiştir. Beklendiği gibi, sürümler arasında bazı farklılıklar var. Örneğin; FIFA 21’in Champions Edition ve Ultimate Edition’daki başlık yıldızı Kylian Mbappe ile 5 futbol oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca Ultimate Edition, 20’ye kadar nadir altın paketi içeren hediyeler içerir. Oyunun genelinde FIFA 20’ye göre bazı iyileştirmeler var.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu