İNCELEMELEROYUNLAR

FIFA 21 Oyuncuların hızını aniden artıran bir hata keşfedildi

Geçtiğimiz hafta çıkış yapan FIFA 21, şimdiden birkaç hatayla ön plana çıktı. Sonunda oyuncuların hızını aniden artıran bir hata keşfedildi. Hata sayesinde oyuncular aniden rakiplerinden uzaklaşabilir.

Futbolseverlerin beklediği FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21, geçtiğimiz hafta Steam’i vurdu. Aynı zamanda konsollar için piyasaya sürülen oyun FIFA severler tarafından satın alınmış ve hemen oynanmıştır. Bununla birlikte, oyun bazı hatalar getirmeye devam etti.

Bugün FIFA 21’deki yeni bir hata tamamen iletildi. YouTuber MattHDGamer’dan kısa bir video, oyuncuların oyunu hızlandırmasına izin veren hatayı içeriyordu. Oynanışı büyük ölçüde bozan yeni hata sadece seçilen oyuncular için kullanılıyor.

Sizi hemen uçuran bu hata:

MattHDGamer tarafından paylaşılan detaylara göre bir oyuncunun bu hatadan yararlanabilmesi için denge ve çeviklik değerlerinin 80 puanın üzerinde olması gerekiyor. Bu şekilde oyuncular bir anda alabilecekleri maksimum hıza ulaşır ve rakip takımın savunma oyuncusunu geçebilirler.

Hatayı kullanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Top sürün ve elinizi L1’den çekin, ardından PlayStation 4 kontrol cihazında L1 düğmesine basarken hızlıca R2’ye basın. Bu süreci başarıyla tamamladığınızda, oyuncunuzun defans oyuncusunu hızla geçebileceğini göreceksiniz.

Hata, Xbox konsollarında aynı şekilde çalışır. Bunu yapmak için, Xbox kumandasındaki LB düğmesine basarken dripling yapın ve elinizi LB düğmesinden çeker çekmez RT düğmesine basın. EA Sports’un, oyuncuları hemen yeniden keşfeden ve hızlandıran bu hatayı ne zaman düzelteceğini bilmiyoruz.

FIFA 21 daha önce, doğru oyuncu seçilirse köşelerden kolayca gol atmanıza izin veren bir hata tespit etmişti. Bu hatadan yararlanmak için köşe vuruşu için Ricardo Quaresma, Hakan Çalhanoğlu, James Ward-Prowse ve Trent Alexander-Arnold isimlerinden birini seçmek yeterliydi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu