GENELOYUNLAR

Far Cry 2 Remaster Mod indirilebilir

Mod Maker Dannyhl, Far Cry 2 ve Far Cry 2: New Dunia için bir remaster mod yayınladı. Bu mod, oyunun grafiklerini iyileştirir, hataları düzeltir ve hem ses hem de oyun geliştirmelerini içerir.

Yayınlanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala geniş bir oyuncu kitlesine sahip oyunlardan biri olan Far Cry 2’yi yenilemek isteyen pek çok oyuncu var. Oyunculardan gelen bu talebin cevabı ise oyunun modunu hazırlayan Dannyhl’den geliyor.

Yeni Mod Paketi ile oyunda birçok geliştirme var. Buna yeni görünümler, gerçekçi aydınlatma, iyileştirilmiş su yüzeyleri ve FX efektleri dahildir. Oyun ve seste de dikkate değer gelişmeler var.

Mod ile yapılabilecek kadar iyileştirme

Öncelikle bu modu indirenler, sonunda bir mod indirdiklerini unutmamalıdır. Oyunu en üst düzeye çıkarmak isteyen paket aynı zamanda ultra grafik seçeneklerini de desteklese de, yüksek poli karakterler veya ışın izleme teknolojisi gibi grafik teknolojileri beklenmemelidir.

Oyundaki görsel, akustik ve eğlenceli iyileştirmelerde bazı iyileştirmeler var. Bunlar arasında yeni animasyonlar, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve iyileştirilmiş bir görüş alanı bulunmaktadır. Pakete ayrıca yeni bir gerçek dünya haritası, “Acil Durum İyileştirme” modu ve “Kılıf” modu dahildir.

Remaster Mod hataları düzeltir

Far Cry 2 Remastered Mod sadece görsel ve akustik iyileştirmeler içermez. Oyundaki birçok hata da paketle birlikte düzeltildi. Örneğin, gizlice öldürme artık mümkünken, oyuncuların dayanıklılığı ve hareketi de iyileştirildi. Silahlar da “daha gerçekçi” hale getirildi.

Yeni Remastered Mod paketini buradan indirebilirsiniz. Yeni paket ile oyuncuların ihtiyaçları bir miktar karşılanıyor. Ancak, modun resmi bir mod olmadığını hatırlamakta fayda var. Yani doğabilecek sorunlardan üretici firma Ubisoft sorumlu olmayıp oyuncuların inisiyatifinde güncellenmektedir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu