OYUNLAR

Fall Guys 2. sezon başlangıç tarihini açıkladı! Oyun severlerin yüzü gülüyor!

2020 yılının en popüler oyunlarından bir tanesi olan Fall Guys; yeni sezonu ile yakın zamanda online olacak. Oyun yapımcıları 2. sezon tarihinin ne zaman çıkacağını açıkladı.

Battle Royale türü için yeni ve daha çok dost canlısı olacak alternatifleri Fall Guys; sunmaya devam ediyor. İlk sezonu için yavaş yavaş nokta koyulmak üzere hazırlıklar devam ediyor. Oyun için gelecek ikinci sezon ise bu ay içerisine yayına alınacak olduğu uzun zamandır biliniyor.

Mediatonic tarafından geçtiğimiz cuma günü yapılan açıklama ile beraber yeni sezonun ne zaman başlayacak olduğunu öğrendik. 8 ekim tarihi ile başlayacak olan yeni sezon duyurusu da oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan duyuru ile doğrulandı.

Madiatonic ağzında sakladığı baklayı çıkardı

8 ekimde başlayacak yeni sezonun duyurusunu yapan Mediatonic; Full Guys resmi hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile oyunda yeni kostümlerin yer alacağının görüntülerini de sergiledi. Kostümlerin ilham kaynağıysa yaklaşan Cadılar Bayramı oldu.

Fall Guys ile Doom’un birleştirildiği ücretsiz oyun: Doom Guys

Yeni sezonda dikkatleri çeken ejderhalar, cadılar ve büyücülerin yanı sıra birçok ortaçağ – korku – fantastik temalı kostümler de dikkatleri çekecek. Bir yandan da yeni sezon bölümleri içerisinde bazı yeni tema ile uyumlu olacak özellikler yerini alacak. Yeni sezon büyük bir merak ile beklenirken geçecek olan süreçlerde ise oyuncular normalden iki kat daha fazla fame point kazanma haklarına sahip olacak. Oyun içerisinde fame point bir anlamda oyuncuların seviyelerini de ortaya koyacak. Daha fazla seviye atlayarak daha fazla kostüm sahibi olma şansı elde edilecek.

Sezona çift puanla kapanış

Sezon 1; 8 ekim tarihinde son bulurken yerini sezon 2 ye bırakacak. Sezonlar arası geçişler sırasında oyuncular için tam iki kat fame point verilecek. Cadılar Bayramında yayına girecek olduğu için yeni sezon içinde olacak kostümler de cadılar bayramını andıracak. Ejderhalar – büyücüler ve cadıcılar gibi birçok benzeri fantastik temalı kostümlerin ön planda yer alacağı Fall Guys büyük bir merak ile bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu