OYUNLAR

En iyi Hikayeli Oyunlar! Oyun Severlerin Mutlaka Bu Oyunları Oynaması Gerek….

Oyun senaryoları son zamanlarda bir hayli ön planda yer almaya devam ediyor. Hali ile piyasada yer alan oyunlar arasından  hangisinin en iyi senaryosu varsa onlar daha ön planda yer almaya devam ediyor.

Oyun sektörünün her geçen gün ileri yönlü hareketlerine devam ediyor olması; bu denli gelişim göstermelerine yardımcı oldu. Oyun sektörünün yüksek pazar arayışlarında yer alması; adeta filmlere bile taş çıkartacak kadar özel noktalara gelmesine yardımcı oldu. Bu yazımız içerisinde sizlere en iyi film konulu 15 oyun listesini vereceğiz. Bu oyun listesi herhangi bir puanlamaya dahil edilmeden hazırlanmıştır. Listemiz biraz da yarı özel liste olarak nitelendirilebilir. Oyunları deneyimlemiş ve oynamaktan büyük keyif almış kişiler için belirlenen bu liste; oyun içerisinde daha çok hikayeyi ön plana alan oyuncular için muhteşem ötesi bir liste olacak. O halde en iyi hikayeye sahip 15 oyunu sizler için listeleyeceğiz.

En iyi hikayeye sahip 15 konulu oyun

 1. Far cry serisi
 2. Limbo
 3. Inside
 4. Spec Ops : The Line
 5. Red Dead Redemption
 6. Max Payne Serisi
 7. Skyrim
 8. To the moon
 9. Bio Shock serisi
 10. Assassin’s creed ezio üçlemesi
 11. God of war serisi
 12. Beyond : two souls
 13. mafia 1 ve mafia 2
 14. Last of us
 15. The witcher üçlemesi

Sizler için derlemiş olduğumuz bu 15 oyunun da farklı konuları herkes tarafından büyük merak ile takip edilmesine yardımcı oluyor. Açık dünya oyunları arasında videolu olarak yer alan bu oyunlarda kimisi savaş, kimisi yarış olurken daha farklı alanlara da hitap ediyor. Genel anlamda herkesin beğenisini kazanmayı başaran bu oyunlar; her kesime rahat bir şekilde hitap etmeyi başarıyor. En iyi hikayeye sahip 15 oyunu oynarken, yanlarında yer alan seyirciler de adeta oyunun zevkine varacak. Son zamanlarda birçok oyun geliştiricinin bu denli oyun modlarında gelişim yapmaları tüm oyun severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmasına yardımcı oluyor.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu