DONANIME-SPORSİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Bilgisayar üzerinde oynanan bazı oyunlar, işlemci canavarı veya ram canavarı olarak adlandırılırken, bazı oyunlar da bilgisayarınızın donanımı düşük bile oynanabilir. GTA 5 benzeri düşük sistemli oyunlar, bilgisayarınızın konfigürasyonu iyi değilse bile, oyunlardan zevk almanızı sağlıyor.
Age Of Empires
Age Of Empires, Microsoft’un efsane strateji oyunlarından bir tanesi. Bu serinin oyunun üçüncü versiyonuna kadar bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu oyunu Pentium III veya 256 MB ram üstü bilgisayarda oynayabilmeniz mümkün.
Mafia 2
Adı üzerinde bir mafya oyunu. Hapis ve mafya ile ilgili filmleri izliyor ve seviyorsanız Mafia 2 oyununu oynamaktan büyük keyif alacaksınız. 2 GB ram ve ortalama bir ekran kartı ile problemsiz şekilde oynayabilirsiniz.
CRYSIS 2
CRYTEK şirketi tarafından üretilen bu oyun, Türk geliştiriciler tarafından geliştirildi. Minimum 2 GB ram ile bu oyundan oldukça zevk alabilirsiniz.
Guns, Gore and Cannoli 2
Guns, Gore and Cannoli bir ve iki serisi. Çok bilinmeyen bu zombi oyunu, dört kişiye kadar oynanabilen mükemmel bir macera. Zombilerden mafyalara, Alman askerlerinden canavarlara kadar herkes ile savaşıyorsunuz. 2GB ramlık oyunlar için gayet hızlı ve zevkli bir oyun.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu