CS:GOE-SPORETKİNLİKLER

DREAMHACK ARALIK AÇIK GRUPLARI AÇIKLANDI

İsveçli turnuva organizatörü ilk maç setini de duyurdu.

10-13 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan 100.000 $ DreamHack Open Aralık için iki grubu oluşturan takımlar çekildi ve dört davetli takımdan ve farklı caddelerde kalifiye olan dört takımdan oluşuyor.

Grup A’da, etkinliğe davet edilen en üst sıralarda yer alan Virtus.pro (No. 16) ve forZe ve kapalı elemenin kazananları Espada da dahil olmak üzere üç CIS kadrosu bulunuyor. Grubu tamamlamak, DreamHack Showdown Yazının galibi olarak turnuvaya giren kadın XSET takımıdır.

Grup B’nin Gambit ve Nemiga’da iki davetli var, bunlardan ilki son zamanlarda çok güçlü bir form sergileyen ve DreamHack Açık Kasım şampiyonu olarak geliyor. Grup daha sonra sırasıyla Iberia eleme şampiyonları ve ESL Masters Sezon 8 şampiyonları sAw ve Movistar Riders tarafından tamamlanıyor.

Sekiz takım, GSL çift eleme en iyisi üç formatı kullanılarak oynanacak iki dört takımlı gruba yerleştirildi. Her gruptaki en iyi iki takım, şampiyonada en iyi beş büyük finalle sonuçlanacak tek bir eleme maçına geçecek.

İlk maçlar 10 Aralık Perşembe günü saat 15: 00’te başlayacak ve dört takım, her gruptan birer tane olmak üzere iki açılış maçı oynayacak. İkinci set maç 18: 30’da başlayacak ve turnuvanın kalan iki açılış serisini kapatacak.

Maçların ilk turundaki A Grubu maçında Virtus.pro XSET’e karşı oynayacakken, Grup B’de Nemiga ve sAw üst sıralarda ilerlemek için mücadele edecek

İkinci tur maçlar bu nedenle ZE vs. Bir yandan Grup A’dan Espada ve bir yandan Gambit vs. Diğer tarafta Grup B’den Movistar Binicileri.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu