porno

GENEL

Dota 2 Dünya Elemelerinde Türk Takımı!

Dota 2 Dünya Elemelerinde Türk Takımı!

Dünyanın en ünlü ve en fazla oyuncuya sahip olan video oyunlarından Dota 2’de yer alan ve Türkiye şampiyonu olarak adını altın harflerle kazıyan ‘Team-Closer’ ekibi, ülkemizi İsveç’in başkenti Stockholm’de gerçekleşecek dünya elemelerinde temsil edecek. Milyonlarca takımın yarıştığı e-spor müsabakasında ülkemizi temsil edecek olan takımımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

Teknolojinin ve İnternetin gelişmesiyle beraber online video oyunun görmüş olduğu rağbet, ülkeler arasındaki prestij yarışına da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Büyük bir kullanıcı kitlesi olan Dota-2’de dünya sıralaması içerisinde ilk 100’e kadar yükselen Team-Closer ekibi 21 Aralık’ta gerçekleştirilen Türkiye şampiyonluğunu elde ederek, dünya şampiyonluğuna ulaşmayı hedefliyor.

Team-Closer

Takım içerisinde yer alan üyelerden Berkay Yılmaz, Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor ve Türkiye Şampiyonluğunun onları fazlasıyla motive ettiğini ve hedefledikleri Dünya Şampiyonluğu için 5 kişilik gruplarıyla beraber aynı ev içerisinde Şampiyonluğa ciddi bir şekilde hazırlandıklarını belirtti. Uzun yıllardır Dota 2 içerisinde yer alan takım, kendilerine olan güveni gözle görülür bir şekilde ortaya koymaktan çekinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı