GENELOYUNLAR

Don’t Starve: Newhome Beta Önümüzdeki Ay Çıkıyor!

Don’t Starve: Newhome Beta

hayatta kalma becerilerinizi alışık olmadığınız yeni bir alanda test edecek: mobil cihazlar. Don’t Starve serisindeki bir sonraki oyunun kapalı beta sürümü Temmuz ayı ortasında başlayacak. Kaydolmak için tek yapmanız gereken oyunun resmi web sitesine gitmek, birkaç hızlı soruyu yanıtlamak ve Apple ya da Google Play hesabınızla giriş yapmaktır. Oyunu erken denemenin yanı sıra, test döneminde belirli bir takım zorlukları başarırsanız, oyunun tam sürümü için bir hediye ile ödüllendirileceksiniz.

Don’t Starve: Newhome

Tencent tarafından yayınlanmakta ve Shengqu Games tarafından Klei Entertainment’ta Don’t Starve’ın orijinal yaratıcıları ile işbirliği içinde geliştirilmektedir. Don’t Starve’da olması beklenen bazı özellikler ise şöyle: daha hızlı oyun oturumları, kişisel ilerleme sistemleri ve co-op oyun modlarıyla açlıktan ölmek pek mümkün değil.

Ek olarak

Oyun oyuncuların kalıcı evler inşa etmelerine izin verecek. Bir sürü yeni eşya üretin ve dünyayı devam eden yeni bir hikaye modunyla birlikte keşfetmeye devam edin. Yeni Ev için tanıtım fragmanı sadece hızlı bir animasyon sineması olsa da, Tencent’in şimdiye kadar gösterdiği ekran görüntüleri klasik Don’t Starve gibi görünüyor. Klei, yıllar içinde konsol bağlantı noktaları ve tonlarca güncellemeyle Don’t Starve’i sürdürmeye devam etti. Bu seri ilk kez mobil cihazlara gelecek, bu yüzden nasıl bir oyun olduğunu görmek heyecan verici olacak. En iyi hayatta kalma oyunlarına yönelik rehberimizle yakında sizlerleyiz! Beklemede kalın. Hayatta kalın.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu