E-SPORİNCELEMELER

Lol’ün Yeni Şampiyonu Seraphine

Riot Games’in popüler MOBA oyunu League of Legends’ın yeni şampiyonu Seraphine’in yetenekleri ve arka planı açıklandı. Kendi sosyal medya hesabına da sahip olan Seraphine’in hangi becerileri var?

Günümüzün en popüler MOBA oyunlarından biri olan League of Legends’ın yeni şampiyonu Seraphine’nin oyuna katılmak üzere olduğu açıklandı. Tabii karakterin duyurusu ile hangi becerilere sahip olacağı belli oldu.

Riot Games geliştirici notunda, “Seraphine bambaşka bir şampiyon. Sosyal medya hesapları var, kedisiyle çok sayıda selfie çekiyor ve ünlü pop grubu K / DA ile müzik yapıyor. Kendi şarkıcı bir kızdan farklı olan Seraphine, Zimmer dünyaca ünlü bir pop fenomeni haline geliyor. O göreceğimiz kişi değil. ” Peki League of Legends’ın bu yeni karakterinin yetenekleri nelerdir?

Pasif – Sahne Tozu

Seraphine’in kullandığı her üç temel beceri, otomatik olarak yeniden kullanıma izin veren bir akış oluşturur. Ayrıca Seraphine, bir takım arkadaşının yanında bir yetenek kullanırken bir not oluşturur. Her bir nota, temel saldırılarının menzilini artırarak ve ek büyü hasarı vererek tüketilir.

Q – Yüksek Perde

Seraphine’den Mükemmel Mesaj, hedefinin eksik sağlık yüzdesine bağlı olarak arttırılmış büyülü hasar verir.

W – Saran Ses

Seraphine, ona ve müttefiklerine hareket hızı ve kalkan kazandıran yakınlardaki müttefiklerini çevreleyen bir şarkı söyler. Seraphine’in zaten bir kalkanı varsa yakındaki müttefikleri iyileştirebilir. Yakınlarda kaç müttefik olduğuna bağlı olarak sağlık yenilenmesi miktarı artar.

E – Sert Ritim

Seraphine yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.

R – Bis

Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu