GENELOYUNLAR

Destiny 2 Xbox Game Pass’e Eylül’de Geliyor

Game Pass’teki Destiny 2, yaklaşan Beyond Light dahil olmak üzere tüm standart sürüm genişletmelerini içerecek.

 

Microsoft bugün büyük Xbox Games Showcase’de Destiny 2’nin Eylül ayında Xbox Game Pass’a geldiğini duyurdu. Xbox Game Pass aboneleri, yaklaşan Destiny 2: Beyond Light genişletmesinin standart sürümü de dahil olmak üzere mevcut tüm Destiny 2 standart sürüm içeriğine tam erişime sahip olacak.

Destiny genel menajeri Mark Noseworthy, oyuncuların istedikleri takdirde Season of Arrivals gibi sezonluk içerikler satın almak zorunda kalacağını açıklığa kavuşturmak için Twitter’da bir yazı paylaştı. Ancak, 10 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde önceki tüm genişletmeleri ve Beyond Light’ı içeriyordu ve bu kendi başına Destiny 2 oynamak için biraz fazlaydı.

Destiny 2’den bahseden Bungie, günümüz Xbox Games Vitrini’nde oyuncuların düşmanları dondurup parçalamasına ve mevcut yapılarda yeni platformlar oluşturmasına olanak tanıyan buzlu bir unsur olan Stasis’i ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınladı.
Destiny 2, Xbox Game Pass aracılığıyla şu anda mevcut olan 100’den fazla oyunun arasına giriyor, bu da tanıtım fiyatından ayda 5 $ ve beta promosyonun bir parçası olarak ilk ay için sadece 1 $. Xbox’un kendi sitesinden .kontrol edebileceğiniz Xbox Game Pass PC oyunlarının tam listesine göz atabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu