porno

CS:GOCS:GO PluginleriGENELİNCELEMELEROYUNLAR

CSGO’nun Warhammer Çıkartma Kapsülleri Notları

CSGO Warhammer 

Her CSGO çıkartma kapsülünün piyasaya sürülmesi ile gizli kalıplar bulundurma şansı var ve Warhammer 40K kapsül birkaç gizli sürprizle gelenlerden en yenisi.

Warhammer 40K bir masa üstü oyunu ve CSGO’ya geçişi birçok oyuncuyu şaşırtmıştır. Bununla birlikte, her iki oyunun da bu yeni çıkartmaların ortaya koyduğu detaylara gösterilen ilgiyi takdir eden hayranları var. Oyuncular onları kazıdığında CSGO’nun Warhammer çıkartmalarından çıkan desenler için bu iki katına çıkıyor. Ultramarines nişanlarından Necron çıkartmasının ima ettiği yavaş ve sürünen yıkıma kadar, bu CSGO çıkartması kapsülündeki her çıkartma Warhammer hayranı için mükemmel bir şey.

AK-47 İçin Yeni Warhammer 40 K Ultramarine

Eldar temalı “Savaş Çağrıları” uzaylıların ünlü sembolünü ortaya çıkarmak için kazınınca, Warhammer 40K’nın Space Marine  “Tek Gerçek Savaş” bölümlerinin, Ultramarinler’in nişanları ortaya çıkıyor. Ultramarinler, Warhammer 40K CSGO çıkartma kapsülündeki hayranlığı iki katına çıkarıyor..

Bu küçük, etiket hemen hemen her AK-47’de harika gidiyor.

“Heresy,” “Tank” ve “WAAAGH!” Çıkartmaları

Kapsülden sonraki üç çıkartmada Warhammer 40K’nın meşhur Engizisyonu, Kaos Uzay Denizcileri ve elbette Orklar için logolar yer alıyor. Oyuncular “Heresy” çıkartmalarını kazıyarak Warhammer evreninin ölümsüz Tanrı-İmparatorunun sembolü olan İmparatorluk Aquilia’yı ortaya çıkarabiliyor. “Tank” çıkartmasını kazımak Kaos yedi puan, Orc “WAAAAGH!” çıkartması kazımak hem Ork sembolünü hem de Warhammer lore’deki “Dakka, Dakka, Dakka” daki meşhur silahlarının sesini açığa çıkarıyor.

İşte En İyi Çıkartmalar “Full Buy,” “The Great Devourer,” ve “tTheir number is Legion”

Bunlar, özellikle Necron çıkartması nedeniyle CSGO Warhammer 40K çıkartma paketindeki kişisel favorilerimiz. Warhammer 40K evreninde Necros, tanrıları adına fetihler yapan bir makine ırkıdır. Shattered Web koleksiyonunun AWP’sine mükemmel uyum sağlayan harika bir yeşilliğe sahiptir.

Kalan iki çıkartmadan, “Full Buy”, bir takım arkadaşından ünlü “Rush B” çağrısını duymadan ve öldürmek için pusuya yatmadan önce duyulan herhangi bir CSGO hayranına sağlam bir şaka. Son olarak, “The Great Devourer”, bir kaç hurdadan sonra ayırt edici logosunu açığa çıkararak Tiran sürüsünü onurlandırıyor. “Full Buy”, CSGO’nun mavi silahlarından herhangi birinde iyi görünse de, “Great Devourer” MAC-10’da harika görünüyor.

Genel olarak, hem Warhammer 40K hem de CSGO taraftarlarının memnun olduğunu görüyoruz. Bu geçiş çoğu hayranı hazırlıksız yakalasa da, Counter-Strike etiket kapsülünde renk ve tasarımdaki bu çeşitliliği görmek harika.

Daha da iyisi, bu çıkartmaları kazımak oldukça kolay ve kesin sonuç veriyor. Hala biraz rastgele olmalarına rağmen, yukarıda gösterilen tüm kazımalar son aşamadır. Bu, mükemmel sonuçları elde etmeye çalışan oyuncular bazen başarısız olabilir. CSGO son aşamada kullanıcıları uyarır. Kazımanın son aşamasında bazı riskler oluşabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı