porno

CS:GO

CS:GO Sprey Ateş Yapma Rehberi

CS:GO oyunu içerisinde daha etkili bir oyun vermek herkes ister. Bu konuda etkili bir çalışma gösteren herkes kendi oyununda etkili bir oyun ortaya koyabilir. Bu konuda Sprey çalışmasından önce dikkat etmeniz gereken durum zıplayarak veya koşarak ateş etmemeniz gerekliliğidir. Bu şekilde ateş ederseniz karşı takımdaki rakiplere mermileriniz değmeyebilir. Sağa sola giden mermiler sizin hiçbir işinize yaramaz.

Durarak Ateş Etmek

Öncelikle olduğunuz yerden duvara sıkarak merminin ne kadar sektiğini hesap edin. Bu konuda karşı rakibe mümkün olduğunca durarak ateş ederek daha etkili bir isabet oranı yakalama şansınız yüksektir.

Silaha Göre Ateş Etme Teknikleri

CS:GO oyununda genellikle AK 47 silahıyla tarama hatası yapılabilmektedir. Bu konuda çok seken bir silah olduğu için sekme işlemlerini iyi ayarlamak gereklidir. Oyuncular bu silahla genellikle tek atış kafadan yaparak işleri bitirmektedir. M4A1 silahındaysa daha çok oyuncuların bacaklarına doğru bir tarama yapılmaktadır. Bu şekilde taramanın şiddeti yukarıya çıkarak etkili bir hasar verecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı