porno

CS:GO

CS:GO Restart Kodu (Yeniden Başlatma)

Herkese merhabalar! Yine son derece önem arz eden, hiçbir yerde bulamaycağınız efsane bir makale ile karşınızdayız! Bu yazımızda tam olarak sizlere “CS:GO Restart Kodu (Yeniden Başlatma)” bahsedeceğiz. Haydi başlayalım!

CS:GO Restart yani Yeniden Başlatma Kodu ile maçları otomatik olarak sonlandırarak başa dönebilir ve yeniden çok daha güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Restart kodunu çoğunlukla CS:GO botlara karşı oynayan aktif oyuncular öldükleri zaman maçın sona ermesini beklememek için bu kodu yazarak oyunu yeniden başlatırlar. Ayrıca antrenman yapan kullanıcılar silah değişikliği veya rakip takımın tamamının ölmesi sonucu beklemesi gereken süreyi azaltmak için en çok tercih ettikleri kodlar arasında bulunuyor.

CS:GO Restart Kodu: rcon mp_restartgame 1

Yukarıdaki belirtilen kodu konsola yazdıktan sonra oyununuz bir kaç saniye içerisinde resetlenerek yeniden başlayacaktır. En sonda yer alan “1” sayısını arttırır veya azaltırsanız orada belirtilen sayının saniye cinsinde karşılığında yeniden başlatılacaktır.

Umarım aktardığımız bilgiler faydalı olmuştur. CSailesi.com olarak efsane bilgiler paylaşmaya, hiçbir yerde bulunmayan makalaleri size sunmaya bugün olduğu gibi her zaman devam edeceğiz. Takipte kalın!

çocuk giyim

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı