porno

CS:GOE-SPOR

Profesyonel Oyuncu Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

CS:GO oyunu içerisinde sizden üst rütbelerle karşılaşacağınız zaman mutlaka onlara karşı ezici bir üstünlükte olmanız gerekir. Bunun nedeni karşı tarafın sizi yenmesi ve kaybetmeniz durumunda rütbe düşüşü yaşamamak içindir. Her oyun içerisinde en iyisi siz olursanız zaman içerisinde kolay bir şekilde rütbe atlayabilirsiniz. Bu iyi oyunu sergilemek için öncelikle hesabınızı iyice kasarak Global seviyeye getirmeniz gerekiyor.

AİM Çalışın
Güçlü ve kararlı bir oyun için ateş edeceğiniz yeri iyi bilmeniz gerekmektedir. En ufak bir ıskalama durumu sizin oyunu kaybetmenize neden olabilecek bir davranıştır.

Haritanın Püf Noktaları
Bulunduğunuz haritalardaki sığınma yerlerini ve sizin işe yarayabilecek noktaları keşfetmeniz gerekmektedir. Özellikle Mirage ve Dust2 gibi haritalar içerisinde çeşitli bomba atma yerlerini bilerek bu konuda karşı takımın canlarını azaltmalısınız.

Atölye Haritaları
Atölye haritaları içerisinde en az 1 saat botlarla birlikte ateş talimi yapınız. Bu şekilde oyunlara girerseniz daha ısınmış bir şekilde oyun içerisinde harikalar yaratabilirsiniz. Yüksek verim elde etmek için atölye haritalarını tercih edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı