porno

CS:GOİNCELEMELER

CS:GO Oyununda Yapılan Hatalar

Günümüzde CS:GO oynayan birçok kişi oyunlarda yapılmaması gereken hataları yapabilmektedir. CS:GO oyununda sıklıkla yapılan hatalardan birisi takım arkadaşına blok koymaktır. Bu konuda özellikle takım arkadaşının önünün kapatılmasıyla birlikte maç içerisine ciddi bir zaman kaybı meydana gelebilmektedir. Bu zaman kaybının meydana gelmemesi için oyuncuların daha bilinçli hareket etmesi gerekmektedir.

Kendi Takım Arkadaşını Vurmak

Özellikle amatör olarak oyuna yeni başlamış kişilerde bu hata sıklıkla görülür. Kendi takım arkadaşına yanlışlıkla sıkan kişilerde fare hassasiyeti tam olarak yerine oturmamıştır. Bu konuda oyuncular maçlara girmeden önce kendini ısındırması ve oyun içerisinde bilinçli bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Bunun için çeşitli atölye haritaları tercih edilerek ısınma işlemi yapılabilir.

Silah Parasını Gereksiz Yere Harcamak

Takım maçlarında özellikle ekonomik hamleler yapılacağı sırada kişilerin yanlışlıkla silah veya AWP alması takım adına olumsuz bir durum yaratmaktadır. Oyuncuların ekonomik anlamda silah alma işlemini durdurmayı bilmesi gerekmektedir. Gereken ellerde uygun silahı alabilmek için bu konuda tutarlı davranmak gerekmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı