CS:GO

CS:GO Net Graph (FPS Göstergesi) Küçültme

Herkese merhabalar! Yine son derece önem arz eden, hiçbir yerde bulamaycağınız efsane bir makale ile karşınızdayız! CS:GO Net Graph yani FPS Göstergesi Küçültme işlemi nasıl yapılır onu anlatacağız. Aşağıda net_graphkomutunun ne işe yaradığını ve nasıl küçülte bileceğinizi anlattık.

İlk olarak bu kodu yazdığınız anda ekranınızda çıkan fps göstergesi oyunu oynadığınız süre boyunca göreceksiniz, oyundan çıktığınız anda ise bu göstergeyi daha fazla göremeyeceksiniz.

net_graph 1 kodu size yukarıdaki gösterdiğimiz özellikleri aktif hale getirmenizi sağlar eğer konsola net_graph 0 yazarsanız bu özellik ortadan kalkar.

net_graph küçültmek için konsola “net_graphproportionalfont 0” komutunu eklemeniz gerekmektedir.  

eğer yukarıdaki fps göstergesinin yerinden pek memnun değilseniz. Göstergeyi ekranın sol köşesine aktarmak için “net_graphpos 3” sağ köşeye aktarmak için “net_graphpos 1” veya ortaya almak için “net_graphpos 2” komutlarını kullanabilirsiniz.

Umarım aktardığımız bilgiler faydalı olmuştur. CSailesi.com olarak efsane bilgiler paylaşmaya, hiçbir yerde bulunmayan makalaleri size sunmaya bugün olduğu gibi her zaman devam edeceğiz. Takipte kalın! Hd Film

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu