CS:GOE-SPOROYUNLAR

CS:GO Kare Hızı Hatası

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO), oyunculardan gelen toksik ve saldırgan konuşmaları engellemek amacıyla “Metin Filtreleme” adlı yeni bir özellik getirdi. Ama bu özelliğin oyun içerisinde kare hızında düşüşlere neden olduğu saptandı.

Küfürü kaldırın, kare hızınızı düşürün

Ortalama 65’in altına düşmese de kare hızları ciddi bir oranda düşüş yaşamaktadır. Zaten fps’i düşük seviyelerde olan oyuncular için CSGO’yu oynatılamaz hale getirebilir. Diğer kullanıcılar da testlerini raporladılar, bazıları özellik etkinken yaklaşık 100 kadar kare hızı düşüşü yaşadıklarını belirttiler. Bu nedenle, birçoğu oyunculara Valve bir düzeltme yayımlayana kadar metin filtrelemeyi devre dışı bırakmalarını tavsiye etti. Görünüşe göre, özelliğin devre dışı bırakılması, karşılaştırma numaralarını hemen normale döndürdü.

CSGO topluluğunun aşırı toksik oyuncuların barındığı bir platform olduğu üzücü bir gerçektir. Maalesef oyuncular başkalarından ırkçı / cinsiyetçi / homofobik yorum görmeye alışkınlar. Büyük çoğunluk bu davranışa karşı çıksa da, bazı kullanıcılar hala başkalarını küçük düşürmek ve toksik davranış sergilemek için hiç durmuyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu