porno

CS:GODONANIM

CS:GO Düşük Fps’de Oynamak

CS:GO oynayabilmek için makinenizin sistem gereksinimleri düşük olabilir. Bilindiği üzere CS:GO, aldığı yeni güncellemeler ile sistem gereksinimlerini yükseltti ve daha güçlü sistemler istemeye başladı. Fakat bu doğrultuda yapabileceğiniz birçok yöntem bulunmakta.

Bu yöntemlerden ilki grafik ayarlarını düşürmektir. Grafik ayarlarlarını sisteminize göre en iyi ayara getirerek veya en düşük ayarlara alarak daha akıcı bir oyun keyfi yaşamanız mümkün hale gelebilir. Eğer ki en düşük ayarda bile Dust 2 gibi haritalarda kasma oluyor ise yapabileceğiniz tek bir seçenek bulunuyor. Ya daha sade bir haritada oynamak ya da yeni bir bilgisayar almak. Daha sade ve daha az detaylı bir haritada oynamak makineyi daha az zorlayacağı için oyun daha akıcı olacak ve daha optimize çalışacaktır.

Eğer ki bunlar da sizin için yeterli bir çözüm olmadıysa yapılması gereken diğer bir işlem günümüzde popülerleşen GPU içeren makinelerden oyun oynamaktır. Nvidia GeForce Now, Google Stadia, PlayStation Now, Microsoft Azure, Google Cloud gibi birçok platformda oyun oynamanız mümkün olmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı