CS:GOE-SPOR

CS:GO dünya sıralaması yeniden değişti! Tarık ve ekibi zirveye döndü!

CS:GO oyununda dünya sıralaması yeniden değişti. Zirvenin yeni sahibi yeniden @EvilGeniuses kullanıcı adıyla Tarık ve ekini oldu.

CS : GO tutkunları tarafından oluşturulan takımların dünya sıralamalarında, turnuva davet alımları ya da sponsorluk anlaşmaları gibi birçok olayda direk etkisi ile dikkatleri çekiyor. Dünya sıralaması içerisinde en güvenilir olarak yerini alan HLTV.HLTV.org tarafından sunuculara sunulmaya devam eden dünya sıralaması içerisinde bir takım yerini koruyan takımlar dünyadaki en iyi takım olarak yerini korumayı başarıyor.

CS : GO Sıralamaları Değişmeye Devam Ediyor

Sıralama adına yapılan son güncellemeler ile beraber zirvenin yeniden sahibi değişti. Online olarak yer alan aşamalardaki turnuvalar içerisinde göz dolduran ve ESL One Cologne 2020 Europe içerisinde şampiyonlu kelde eden Heroic, göstermiş olduğu başarı ile zirvede yerini alan isim oldu. Ardından Fransız ekip olan Vitality, Heroic’in zirvede yer alan heyecanının uzun sürmesine izin vermeden, tahtını elinden alan isim oldu. Geçtiğimiz günler içerisinde ESL One Cologne 2020 North America içerisinde şampiyonluklarını elde eden Tarık; Celik’li Evil Geniuses isimli kullanıcı takımı da sıralama içerisinde önemli puanlar elde etmeyi başardı.

Son olarak meydana gelen ESL Pro League içinde 12. sezonunda Kuzey Amerika kesimlerinde 3. sırada yer almayı başaran tarik ve ekibinin ismi Evil Geniuses; dünya sıralamasında büyük bir başarı elde ederek zirveyi Vitality isimli kullanıcı takımından devraldı ve tahtından ederek kendisi oturdu. Heroic başarı sıralamasında ikinci olmayı korudu ve Mathieu ”ZywOo” olurken, Herbaut’lu Vitality ise olduğu yerden iki adım geriye gelerek 3. sıraya inen bir takım oldu.

Sıralama sırasında 9. sırada bulunan ve Brezilya devi olan FURIA tam 5 adım daha yukarı çıkarak, listede 4. sırada yerini alan takım olmayı başardı. Diğer bir yandan da temsilciler arasında bulunan Can ”XANTARES” Dörtkardeş’li BIG de listede olduğu yerden bir sıra geriledi. Bu gerileme ile 4. olmaktan bir adım aşağı inerek listede 5. sırada yerini aldı.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu