CS:GOE-SPOR

CS:GO 2020’NİN EN İYİ 20 OYUNCUSU

GG.BET ve Xtrfy tarafından desteklenen 2020’nin en iyi 20 oyuncusu sıralamamızın 17. sırasında, HLTV Top 20’de beşinci kez ilk kez büyük performansların arkasında yer alan Freddy “⁠KRIMZ⁠” Johansson geliyor. 

KRIMZ, uluslararası sahnede ilk kez 2013 yılında LGB ile CS: GO’nun ilk günlerinde ortaya çıktı ve o zamanlar İsveç’in en yeni umutlarından bazılarını ve Counter’da kendisine bir isim yapmış olan Dennis “⁠dennis⁠” Edman’ı içeriyor. -Strike 1.6. Efsanevi NiP ve fnatic’in arkasındaki ülkedeki en iyi üçüncü takım olmasına rağmen, İsveç takımı hızla yükseldi ve KRIMZ’in arka arkaya 12 Major playoff serisine başladığı DreamHack Winter 2013’te ilk Major’a yükseldi. Ülkenin en büyük iki takımından birine yükselmek için İsveç’in en ilginç adayları olarak hızla kendilerini kanıtlamış olan o ve Olof “⁠olofmeister⁠” Kajbjer, Major’ın ilk çıkışından sadece yedi ay sonra fnatic çağrısı aldı ve devam etti. Markus “⁠pronax⁠” Wallsten liderliğindeki ekibi yeniden canlandırın. Yıl sonu sıralamasında ilk kez yer alan KRIMZ, 2014’ün en iyi dokuzuncu oyuncusu seçildi ve İsveç tarafının dünyanın en iyi takımı unvanı için yarışmacı olmasına yardımcı oldu ve dört şampiyonluktan üçünü perçinledi.

KRIMZ ve ekibin geri kalanı, önceki Valve sponsorluğundaki DreamHack Winter 2014 turnuvasından rezil çıkışlarını takiben 2015’e girerken, fnatic’in LDLC’ye karşı çeyrek final serisini kaybetmeye karar verdiği 2015’e girdiklerinde özgeçmişe bir Büyük kupa eklemeye çalıştı organizatörler, her iki takımın da yasadışı takviye kullanmasının ardından üçüncü harita olan Üst Geçit’in tekrar oynanması çağrısında bulundu. fnatic bu başarıyı hemen başardı ve ESL One Katowice ve ESL One Köln’de galibiyetlerle arka arkaya ilk Şampiyonlar oldu ve olofmeister 2015’in en iyi oyuncusu seçildi ve 2016’nın başlarına kadar sürecek bir dönemi başlattı. Uzun zamandır yardımcısı geçen yılki yedinci sıraya yükseldi.

Bu arada, takımın dinamik ikilisi, olofmeister’in bilek problemleri MLG Columbus’tan aylar sonra onu rekabet dışı bırakmadan önce arka arkaya altı turnuva galibiyet serisine katılacakları dennis ile yeniden bir araya geldiğinde ekip pronax ile yollarını ayırdı. Süperstarın aniden ayrılması takım üzerinde büyük bir etki yarattı. Fnatic yazın döndükten sonra bile, bazı derin koşuları yönetmesine rağmen kazanan formunu asla bulamadı ve sadece birkaç ay sonra KRIMZ, Jesper “⁠JW⁠” Wecksell ve Robin “⁠flusha⁠” Rönnquist olofmeister ve dennis’den ayrıldı GODSENT’te pronax ve Andreas “⁠znajder⁠” Lindberg ile bağlantı kurmak için. Ancak proje çok uzun sürmedi, çünkü KRIMZ fikrini hızla değiştirdi ve sadece birkaç ay sonra JW ve flusha ile fnatic’e döndü. Kompozisyon asla eskisi gibi aynı başarı seviyelerine ulaşamayacaktı, ancak 2017 ile 2019 arasında ekip, JW ve KRIMZ’in çekirdek ikilisi etrafında birden fazla değişiklik yaptı ve flusha, ekibin sonlarına doğru yaklaşık bir yıl boyunca ayrıldı O dönem. O çalkantılı dönemde İsveçliler, deneyim, yetenek ve açlığın doğru kombinasyonunu bulmaya çalışırken, KRIMZ, 2018 ve 17.’de dokuzuncu olduğu için hala sağlam bir seviyeyi korurken, burada ve orada sadece birkaç unvan almayı başardılar. 2019 yılında.

fnatic, 2020 yılının sonuna doğru Maikil “⁠Golden⁠” Selim ve floşa’nın dönüşlerinin ardından kadronun istikrar kazanmasına ve dört turnuvada üç finale ulaşmasına yardımcı olduktan sonra elit seviyedeki bir takım konumuna geri döndü. Kış tatilinden sonra İsveçliler ICE Challenge’da oynamadılar ve yeni kurulan BLAST Premier devresinde ortak takımlardan biri de değildiler, bu yüzden yılın ilk turnuvasını oynamak için Şubat sonuna kadar beklemek zorunda kaldılar. , IEM Katowice. Takım 2019’un sonundan itibaren etkileyici formunu Polonya’ya taşıdı ve KRIMZ de yılın ilk Olağanüstü Değerli Oyuncu (EVP) ödülünü burada perçinledi. fnatic, KRIMZ’in önemli bir figür olduğu ve 31-10 puan (2.16 puan) ile yılın en iyi haritalarından birine yerleştirdiği bir grup aşaması serisinde, temel etkinlikte nihai şampiyon Natus Vincere’yi yenen tek oldu. Dust2. 26 yaşındaki bir çift önemli performansa sahip 100 Hırsız karşısında çeyrek final galibiyetinin ardından yarı finallere ulaşmaya devam ettiler, ancak sonunda Golden’ın kadrosu nihai ikinci olan G2’ye düştü.

Çantada gösterilen tek bir LAN ile internete taşınmak zorunda kaldıktan sonra, fnatic ilk başta pandemiden etkilenmemiş görünüyordu, Avrupa Minor’a namağlup olmaya hak kazandı ve ESL Pro League Sezon 11 Avrupa’da 2020’nin ilk ve tek ödülünü aldı. Neredeyse bir ay süren lig, Ludvig “⁠Brollan Br” Brolin’in MVP ödülü yarışında takım arkadaşını geride bırakmasıyla sonuçlanırken, KRIMZ, fare sporlarına karşı 1.31 puanla fnatic’e liderlik ettikten sonra çetesine başka bir EVP ekledi. dar en iyi beş ilişki.

Ancak Pro League’deki başarılarından sonra işler fnatic için hızla dağılmaya başladı. İlk galibiyetlerinin hemen ardından takım, ENCE ve Dignitas gibi takımlara bazı alışılmadık erken kayıplar nedeniyle ESL One: Road to Rio’nun grup aşamasında çıktı. Bu arada, KRIMZ, 21 harita üzerinden olağanüstü bir 0.99 puan ortalaması elde ettiği için önceki iki ayda mükemmel olan oyuncudan çok uzaktı.

Yine de, DreamHack Masters Spring döndüğünde, fnatic’in Haziran ayında hala oldukça sarsıntılı görünmesine rağmen, üç maçta sadece bir galibiyetle kendi gruplarından playofflara zar zor gelmesine ve elenmesine rağmen, hızlı bir şekilde şekline geri döndü. MAD Lions’ın elleri alt parantezin başlarında. Bu arada ekip, BLAST Premier Spring Showdown’da da başarılı olamadı ve iki kötü harita KRIMZ’i 2020’de ikinci kez kırmızı bölgeye koydu. Sezonun ilk bölümü ikinci Bölgesel Büyük Sıralama etkinliği olan cs_summit 6’da sona erdi ve burada fnatic, Road to Rio flopunda saygın bir ilk altı finişle kendini kurtarmayı başardı. KRIMZ’in turnuvadaki gösterileri, yılın en az etkileyici gösterileri arasındaydı, ancak yine de önemli maçların bazılarında büyük bir rol oynadı ve G2’ye karşı bir grup aşamasında belirleyici bir performans sergiledi ve diğerinin ilk turda ilk turunda belirleyici bir performans sergiledi. NiP’e karşı. Eylem Ağustos ortasında yeniden başladığında, bir ay süren tatil Fnatic’in formuna zarar vermiş gibi görünüyordu. KRIMZ, yeni sezonun ilk iki etkinliğinde Brollan ile birlikte iyi bir seviyeyi korumasına rağmen, Astralis ve Heroic’e verilen kayıplar, takımı ESL One Köln’de erkenden toparladı ve ESL Pro League Sezon 12’nin uzun grup aşamasında 3-4 rekor kırdı. sadece birkaç hafta sonra üst üste ikinci kez bir playoff için çekişme dışında.

Fnatic, yarı finallerde bir başka yakın ilişki içinde OG’ye düşmeden önce, IEM New York’ta Vitality, G2 ve Complexity’ye karşı üç zorlu grup aşaması serisinde mücadele ettiğinde, Ekim ayı başlarında yeniden gündeme gelmeye başladı. KRIMZ, ilk dört finiş yolunda birkaç büyük ekran koydu, ekibinin en yüksek reytingli oyuncusu (1.13) olarak listeye başka bir güçlü olay ekledi ve üçüncü bir EVP açıklamasını kıl payı kaçırdı. Üç turnuvada ilk play-off görünümünü yaptıktan sonra fnatic, yıl sona ererken dalgalanmaya devam etti. Takım, DreamHack Open Fall’a hayırlı bir başlangıç ​​yaptı, ancak hem kadrodan hem de KRIMZ’den ayrı ayrı playofflarda çok daha az etkileyici gösterimlerden dolayı yavaşladı ve sönük formu bir sonraki turnuvaya, fnatic en sonunda bombalandığında taşındı. IEM Beijing-Haidan’da yer – en azından orada Karmaşıklığa karşı bu devasa 1v4 debriyajını kazandı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu