CS:GOGENEL

CS GO’da Anubis Haritasına Güncelleme!

Cs Go’ya gelen yeni güncelleme ile beraber Anubis haritasında görüntü de FPS değeri de yükseliyor. Oyuncuların beğenisine sunulacak olan güncellemede birtakım değişikliklerinde geleceği açıklanarak, oyun severleri heyecanlandırmayı başardı. Gelişmeleri Anubis haritasını oluşturan, harita geliştiricisi jd40, paylaştığı tweet üzerinden gerçekleştirdi. Haritanın geliştirilmesinin yanı sıra gelen bir takım değişikliklerden de bahsetmeyi unutmadı.

Haritanın geliştirilen yeni versiyonu üzerinde doku düzeltmeleri yapıldığını, grafik iyileştirilmelerinin gerçekleştirildiğini ve aynı zaman da yerleşimde bazı değişikler yapıldığını belirten harita geliştiricisi jd40, oyun severlerle gelişimin fotoğrafını da paylaşarak heyecanı artırdı. Paylaşılan fotoğraf sonrasında FPS değerlerinde sıkıntı yaşayacağını düşünen oyun severlerin sorularını cevaplayan jd40, FPS değerini de %20 artırdıklarını açıklayarak kullanıcılarını mutlu etti.

Çok Yakında!

Yakında bekleyenlerle buluşturacağı haritayla ilgili nabız ölçen firma, haritanın çok beğenildiğini gözler önüne serdi. Hatta haritayı çok fazla beğenen oyuncular bu iyileştirmenin TF2 ve Overwatch’a da uyarlanmasını istediklerini belirtmekten çekinmediler. Güncelleme henüz gelmedi fakat geldiğinde oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alacakları ortada olan firma, umarım bizleri daha fazla heyecanlandırmaya devam ederek, başarılı işlere imza atar.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu