CS:GOOYUNLAR

CS:GO için yeni güncelleme. The Witcher 3 haritası yapıldı.

Mod geliştiriciler arasında yerini koruyan ZelezoBeton; CS : GO için the Witcher 3 haritası tasarımını gerçekleştirdi. Merak edilen harita ile ilgili tüm detaylar…

Counter Strike : Global Offensive ile beraber The Witcher genel yapısı ile dikkatleri çekerken bir yandan da türü ile biri birine çok uzak olan iki video oyunu ve oyuncular için ne olursa olsun yan yana getirilemedi. Counter Strike : Global Offensive mod geliştiricilerinden bir tanesi olan ZelezoBeton bu zamana kadar daha hiç akıllara gelmeyen işin altına imzasını atan kişi oldu. The Witcher 3 haritası ile beraber oyunun tadına varmanın ne denli eğlenceli olacağını gösterdi.

Counter Strike : Global Offensive için geliştirilen The Witcher 3 haritası

Mod geliştiriciler arasında yerini koruyan ZelezoBeton; 2012 yılında ilk defa piyasada yerini alan ve dünya çapında milyonlarca oyuncunun tercihi olan Counter Strike : Global Offensive için farklı bir haritanın geliştirilmesini sağladı. Mod geliştirici tarafından gelen harita ile beraber bu kez video oyunları içerisine çok uzak olan bir isim The Witcher yerini aldı.

Yeni gelen güncelleme ile Counter Strike : Global Offensive haritası için gelen The Witcher 3 içerisinde yer alan kaleden ilham alınarak yapılan mod geliştiricisi; haritanın açık dünya oyunları üzerinde bulunan haritanın resmen bire bir aynı harita içerisine dikkatleri çekti. Her ne kadar aynısı olsa bile The Witcher oyunu içinde daha önce bir kere bile yer alan kişilerin akıllarında kesinlik ile yer alacak Kaer Morhen gelecek.

Counter Strike : Global Offensive oyunu için gelişimleri tamamlanan The Witcher 3 haritası için sayfanın içinde yer alacak olan bilgilere göre harita üzerinde toplamda dört adet ışınlamalı yeri dikkatleri çekiyor. Oyun haritası üzerinde classic – deathmatch – demolition – co-op  strike – flying scoutsman – training ile beraber diğer özel oyunlar içerisinde geçerli olacak modların bir kısmı dikkatleri çekmeye devam ediyor. Steam sayfasından haritalar kontrol edilebilecek.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu