CS:GOE-SPOR

CS : CLOUD9 BİLDİRİMİNE GÖRE XEPPAA’DA HAZIR

Organizasyonun 1pv.fr ve HLTV’ye göre Erick “Xeppaa” Bach’ı (20) imzalamak için çalıştığı bildirildiğinden, Cloud9 CS: GO kadrosuna başka bir oyuncu katılıyor olabilir. Aslında Cloud9’a katılıyorsa, bu onların toplam oyuncu sayısını altıya çıkarır.

Xeppaa, 2021’in başında CS: GO takımının gitmesine izin vermeye karar veren Chaos Esports Club için oynadığı için şu anda serbest bir ajan. NA ve IEM Beijing Online NA. Cloud9 gibi bir ekibin onunla ilgileniyor olması sürpriz olmamalı.

Altı kişilik kadro

Cloud9, kadrolarına Xeppaa ile imza atabilirse, zaten beş oyuncudan oluşan bir takıma katılır. Cloud9’un genel menajeri Henry “HenryG” Greer, HLTV’ye verdiği röportajda geçmişte altıncı bir adamla oynamaktan bahsetmişti. Mağazayı açtıkça altıncı oyuncuyu ilan etmeyi planlıyorum. İşlerimiz olduğunda, yedek kulübede olmayacak aktif bir altıncı oyuncum olacak. “Altı kişilik kadronun en iyi örneği, son zamanlarda harika bir performans sergileyen Team Vitality olacaktır. başarı

Son zamanlarda Cloud9, teknik direktörü Aleksandar “kassad” Trifunović ile de yollarını ayırdı. Xeppaa’yı almanın yanı sıra, Şubat ayındaki IEM Katowice play-in (16-17 Şubat) sırasında tekrar harekete geçmeden önce muhtemelen yeni bir koç arayacaklar. Chris “Elmapuddy” Tebbit’in koçluk rolünü imzalamaya yakın olduğu söyleniyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu