GENELOYUNLAR

COD: Warzone, Yeni Güncellemede 200 Oyunculu Mod Ekliyor

Yeni bir “Sezon 4 Yeniden” güncellemesi, battle royale oyuncu sayısına sınırlı sayıda artış ekleyecek.

Call of Duty: Warzone daha da büyüyor. Resmi Call of Duty Twitter hesabı, “Sezon 4 Yeniden” adlı güncellemenin bir parçası olarak, şu anki mevcut 150 oyuncuyu 200’e çıkartıyor.

Güncelleme 29 Haziran saat 23:00’de sunulacak. Yeni sınırlı süreli 200 oyunculu battle royale, yeni sezon yol haritasında ayrıntılı olarak açıklandı . Güncelleme, Warzone bağımsız oyuncuları için 22GB-30GB ve Modern Warfare oyuncuları için 22-36GB olacak . Güncelleme yüklendikten sonra, Modern Warfare’in toplam ayak izi “minimum düzeyde” artıp, bağımsız Warzone’un toplam ayak izi biraz azaltacak

4 Kişilik Takımlarla 200 Oyuncu

Güncelleme, Warzone Battle Royale’ı 4’lü takımlarla oynanacak. Bu da hayatta kalmak için dört kişilik 50 takım anlamına gelir. Sınırlı süreli bir mod olacak, ancak ne zaman bu modun biteceği hakkında bir fikrimiz ya da herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Tedarik Çalışmaları ve Juggernauts

Güncelleme ayrıca bir maçın ortasında düşecek olan Tedarik Koşulu Sözleşmelerini de tanıtacak. Bu sözleşmelerden bir tane bulmak size alacağınız eşyalarda indirim sağlayacak. Bundan yararlanmak için size veriler sürede bir Satın Alma İstasyonu’na gitmeniz gerek. Ayrıca bir mini tabanca ile Juggernaut olmanıza izin veren bakım paketlerini düşürecek Juggernaut Royale modu da geliyor. Bir Juggernaut düştüğünde ve gulag’a gönderildiğinde, başka bir bakım paketi düşecek, böylece başka bir armor alınabilecek..

Bu güncellemedeki yeni donanımlar arasında Rytec AMR keskin nişancı tüfeği ve Spotter Scope yer alıyor. Yeni keskin nişancı tüfeği, uzun menzilli .50 kalibrelik odacıklı bir silah iken, Spotter Scope, konumunuzu ele veren yansıma yapan normal bir Scope’dan farklı olarak yansıma yapmadan, kolayca ilerlemenizi sağlıyor.

Altyazı Sağlanmadı
Galeri resmi 1Galeri resmi 2Galeri resmi 3Galeri resmi 4Galeri resmi 5

Yeni Çok Oyunculu Haritalar ve Modlar

Oyunun Modern Warfare sürümünü oynayanlar için standart çok oyunculu da yeni bir harita yer alacak. Londra-İngiltere’de bulunan şehir evleri ve yan sokaklarla dolu ve kış bahçesi olan Cheshire Park.

Multiplayer ayrıca yeni bir Team Defender Moduna geçiyor. Bayrak Yakalama’daki varyant, bir takım üyesini bayrağı taşımakla yükümlü tutacak ve başarılı bir şekilde tuttukları her saniye için puan verecek. Takım arkadaşları taşıyıcılarını savunurken diğer takımın taşıyıcısına saldıracak.

Warzone Başlangıç ​​Paketi

Warzone’a yeni başlıyor ve başlangıç için basit bir yardım istiyorsanız, güncelleme ile yeni bir başlangıç ​​paketi de ekleniyor. 5 $ için efsanevi bir “Amalgum” av tüfeği, bir Epic Krueger Alchemist skini, bir Breathing Easy arama kartı, Akbaba Kültür amblemi, bir saatlik 2x Battle Pass XP’si ve 2x Silah XP’si ve 500 COD Puanı bu paketle biz oyunculara sunuluyor.

Activision, Warzone yıllık kampanya sürümlerinden unsurları içeren bağımsız bir oyun olarak geliştirilmeye devam edilmesini planlarken Call of Duty’nin geleceğine iyi devam edeceğini ileri sürdü . Söylentilere göre bu yılki Call of Duty oyunu, Soğuk Savaş’tan sonraki zamanda geçen yeni bir Black Ops oyunu olacak, bu da sonbaharda Warzone’a gelen yeni güncellemeleri görebildiğimiz anlamına geliyor.

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu