Call of Duty®: Warzone artık yayında. Modern Warfare dünyasından iki mod içeren bu destansı platformlar arası devasa savaş deneyimi herkes için ÜCRETSİZ. Erişmek ve oynamaya başlamak için Warzone’u platform mağazanızdan ve ya web sitemiz üzerinden linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir sonraki maçınıza katıldığınızda görevleri yaparak ödüller kazanmak ister misiniz? Warzone’u 11 Mart’ta saat 10:00 ile 18 Mart saat 10:00 arasında Modern Warfare kategorisinden izleyebilirsiniz, ardından oyunda öğrendiklerinizi uygulayarak Warzone’un aksiyonunu yaşayın.
Twitch’te görevleri izlemek ve ödülleri kazanmak için yapmanız gerekenler:

 1. Adım: Call of Duty Hesabı Alın
  Call of Duty® hesabına kaydolmak, size bazı harika faydalar sağlayan nispeten kolay bir işlemdir. Hesaplar, Warzone dahil Modern Warfare’de çapraz oyunun etkinleştirilmesini mümkün kılıyor. Ayrıca, en son intel ve kişiselleştirilmiş istatistikleri elde edebilirsiniz.Web sitesi üzerinden ücretsiz hesap oluşturun. Zaten bir hesabınız varsa, hazırsınız demektir.
 2. Adım: Hesaplarınızı Bağlayın
  Call of Duty hesabınız hazır olduğunda, Twitch Hesabınıza bağlayın, böylece kazanmaya başlayabilirsiniz!
  Call of Duty ve Twitch hesaplarınızı bağlamak için www.twitch.com adresine girin.
  Zaten bağlı bir Twitch hesabınız varsa, yeniden bağlanmanız gerekebilir. Yeniden bağlama, doğru izinleri etkinleştirmenizi sağlar, böylece ödül kazanabilirsiniz.
  Call of Duty ve Twitch hesaplarınızı yeniden bağlamak için www.twitch.com adresine girin.
 3. Adım: İzleyin ve Kazanın
  Ardından, Twitch’e girmeniz ve Warzone oynayan flamalara bir göz atmanız gerekir. Devam eden yayınlarda etkin olduğunuzu belirten bir açıklama metni görürsünüz, böylece resmi olarak izlediğinizi ve kazandığınızı bilirsiniz. Oradan akışa tıklayın ve oyunun tadını çıkarın.
  Birden fazla yayıncı veya bir yayın izleyebilirsiniz, ancak “etkin yayın” oldukları sürece toplam izleme süreniz hesaplanır, böylece ödül kazanabilirsiniz.
  Twitch yayıncısı mısınız? Akışınızın ödül kazanmaya uygun olmasını istiyorsanız, birinci ve ikinci adımları izleyin, ardından resmi Warzone Twitch kanalında yayın yaptığınızdan emin olun.