GENEL

Call Of Duty Warzone Battle Royale Hakkında Her Şey

Modern Warfare’in bir battle royale modu alacağına dair birkaç ipucu ve söylentiden sonra Activision, yakında piyasaya sürülmek için hazırlanan bağımsız bir battle royale oyunu olan Call Of Duty: Warzone’u duyurdu. Warzone hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey: Bu, hem Modern Warfare’e sahip olanlar hem de sahip olmayanlar şimdi – PS4, Xbox One ve PC’de ücretsiz olarak indirebilir.

Warzone Çıkış Tarihi ve Saati
Önümüzdeki birkaç sızıntıya rağmen, Warzone’un tıpkı Apex Legends gibi sürpriz bir sürüm olarak çıkması planlandı.
Yeni Call of Duty battle royale oyunu 10 Mart’ta gelecek. Modern Warfare sahipleri önce saat 12.00’de erişecek ve onlara halka açık olarak dört saatlik bir başlangıç ​​yaptırılıcak.

İndirme Linkleri


Modern Savaş Sahipleri İçin Warzone Lansman Zamanı
08:00 (10 Mart)
11:00 (10 Mart)
15:00 (10 Mart)
02:00 (11 Mart)
Yeni Oyuncular için Warzone Lansman Zamanı
12:00 (10 Mart)
15:00 (10 Mart)
19:00 (10 Mart)
06:00 (11 Mart)
Platformlar, Çapraz Oyun ve Çapraz İlerleme
Warzone, PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek ve üç platform arasında çapraz oynamayı destekleyecek. Benzer şekilde, Modern Warfare ile çapraz ilerlemeyi de destekleyerek MW ve Warzone arasında kilitler açmanıza izin verilecek.
PS4 oyuncuları PlayStation Store’dan özel bir “Warzone Combat Pack” bonusu alacaklar.
PS4 oyuncuları ayrıca Warzone’un battle royale oynamak için bir PlayStation Plus hesabına ihtiyaç duymama avantajına sahiptir.
Warzone’un sonunda Nintendo Switch için yayınlanıp yayınlanmayacağı veya diğer popüler battle royale oyunları gibi bir mobil sürüm gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir kelime yok.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu