CS:GOOYUNLAR

Call of Duty: Modern Warfare güncellemesi

Call of Duty: Modern Warfare, 1.28’lik yeni bir güncelleme koduyla geliyor. Özellikle PC kullanıcıları bu güncellemeyi beğenecekler. Bunun nedeni, bu güncellemenin oyunun modlarının kaldırılmasına izin vermesidir. Bu, oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare tarafından kapsanan alanı azaltmalarına izin verecektir.

Video oyun sektörünün en ikonik isimlerinden biri olan Activision’ın en yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare yeni bir güncelleme almak üzere. Bu “1.28” güncellemesi, oyunu PC’de oynayan oyuncular için favori güncellemedir. Bunun nedeni, 1.28 güncellemesinin oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare’in boyutunu küçültmesine izin vermesidir.

Call of Duty: Modern Warfare’in en büyük sorunu şüphesiz depolama alanıdır. Oyunun boyutu yayınlandığı sırada 175 GB olarak açıklandı. Sunulan güncellemeler, Call of Duty: Modern Warfare’in 250 GB SSD’ye sığmadığı anlamına geliyor. Bu durum, kodlu güncelleme 1.28 ile giderildi. Yeni güncelleme ile oyuncular sadece oynamak istedikleri modları tutabilir ve diğer modları bilgisayarlarından kaldırabilirler.

Söz konusu güncellemeyle ilgili açıklamalar, Call of Duty: Modern Warfare Ürün Direktörü Paul Haile’den geliyor. Ancak PC oyuncularının en çok seveceği bu güncellemenin detayları bilinmiyor. Bu güncellemenin modları kaldırmaya mı yoksa oyuna çeşitli yenilikler getirmeye mi odaklanacağı şu anda net değil

Haile’ye göre, PC sahipleri bu güncelleme için uzun süre beklemeyecek. Çünkü Haile, güncellemenin Call of Duty: Modern Warfare sahiplerine birkaç gün içinde teslim edileceğini söylüyor. Bakalım 1.28 kodlu güncellemenin oyunun boyutunu nasıl küçültebileceğini görelim.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu