OYUNLAR

Bir sonraki güncelleme 2021 yılında gelecek! Minecraft’ın büyük güncellemesi ilgi gördü!

Henüz gerçekleştirilmiş olan Minecraft dijital etkinliğinde bir sonraki güncellemenin 2021 yılında geleceği belirtildi. Yapılmış olan etkinlik içerisinde oyunun diğer büyük güncellemesinin de 2021 yılında geleceği duyuruldu. Yapılacak olan yeni güncelleme isminin ise Caves and Cliffs olacağı söylendi.

Son zamanlarda adından sıkça söz edilen oyunlardan bir tanesi olan Minecraft oyunuyla ilgili olarak yeni bir dijital etkinlik yapıldı. Yapılmış olan etkinlikte oyunun popüler olmasından hiçbir şey kaybetmediği de belirtildi. Bu durumun sebebinin ise oyuna sürekli olarak büyük güncellemelerin getirilmesi olduğu söylendi. Aynı zamanda oyun kurucusu o0lan Mojang, 2021 yılında gerçekleşecek olan büyük güncelleme ile ilgili olarak birtakım ipuçları da verdi. Açıklamış olduğu genişleme paketinin isminin ise Caves and Cliffs olduğunu dile getirdi.

Minecraft güncellemesi

Yapılan dijital etkinlikte 2021 yılında gerçekleşecek olan Minecraft güncellemesi ile ilgili olarak oyun kurucusu Mojang birtakım ipuçlarından bahsetti. Bahsettiği ipuçlarından bir tanesi de mağaralar ve yamaçlar oldu. Yapılacak olan yeni güncelleme beraberinde oyun içerisinde mağara ve yamaçlar da oldukça geliştirilecek. Yeni yaratıklar ve sistemler de oyun güncellemesi ile oyuna dahil edilecek.

Minecraft oyununa gelecek olan güncelleme ile birlikte PS VR desteği de gelecek. Böylelikle de oyun içerisinde denizler, göller, nehirler ve tüneller gibi detaylar da çok daha gelişmiş bir biçimde oyun içerisinde yer alacak. Bu yeni arkeoloji sistemi sayesinde hazineler daha keyifli bir şekilde çıkarılacak. Yine mağaraların içerisinde çıkarılacak olan madenlerin sayısına iki yeni maden daha eklenecek. Yine duruma göre saldıran yaratıklarda da birtakım değişiklikler olacak.

Minecraft oyunu yeni güncellemesi ile birlikte oyunun harita sistemi de geliştirilecek. Böylelikle de dağların karları ve keçiler de çok daha net ve gerçekçi görünecek. Dağlar üzerinde yer alan bu dağ keçileri aynı zamanda belirli durumlarda oyunculara da saldırabilecekler. Yapılacak olan yeni düzenleme ile birlikte oyun severle, Minecraft oyununu daha keyifli bir şekilde deneyimleme fırsatı elde edecekler. 2021 yılında gerçekleştirilecek olan güncelleme birçok oyun sever tarafından yakından takip ediliyor.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu