E-SPOR

Beşiktaş Akademi Ligi Kadrosunu Açıkladı!

Beşiktaş Akademi Ligi kadrosunu Twitter hesabı üzerinden açıklayarak akademi ligine 7 kişilik kadroyla gireceğini paylaştı. Uzun süredir heyecanla beklenen açıklama büyük ses getirdi. Yeni oyuncuların tecrübe kazanmasına katkı sağlayan Beşiktaş Akademi Ligi, yeni oyuncularının kazanma şansını, yeteneklerini ve hırslarını sahada görmemizi sağlayacak.
Beşiktaş Akademi Ligi Kadrosu
Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre kadroda yer alacak oyuncu isimleri de açıklanarak meraklar giderildi. Kadroda şuan için yer alan, Direnç-top, Chain-Jung, Eberkazak-Mid, Greyone-Adc, Luwen-Adc, Virtue-Adc, Madlifeonur- Sup olarak belirtildi.
Kıyasıya mücadelenin sürekliliğini bir kez daha gösteren Beşiktaş Akademi Ligi, bu sezonda oldukça merakla beklenmektedir. Canlı yayınlarda ve ortak yayınlarda izleyebileceğimiz bu mücadelede yeni oyuncuların alışmasını ve en iyi şekilde geliştirilmesi de amaç edinilmektedir. Her zaman yenilere fırsat tanıyan oyunda, her oyuncu, her sezon kendini ileriye taşıyarak bu nefes kesen mücadelenin bir parçası olmaktadır. Yapılan açıklama sonrasında oyun severler geri sayımı başlatarak, yeni sezon heyecanını hız kesmeden devam etmeye kararlı gözüküyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu