İNCELEMELEROYUNLAR

Baldur’s Gate 3 geliştiricileri, oyuncularının sıkıcı olduğunu paylaştı

Baldur’s Gate 3, yakın zamanda erken erişim olarak yayınlandı ve PC ve Mac’te harika bir başlangıç ​​yaptı. Kısa sürede RPG hayranlarını kendine çeken oyun, geliştiricilerin beklentilerini bile aştı ve neden uzun süredir beklendiğini kanıtladı.

Oyunun Erken Erişim olarak çıkması, oyunda bazı hatalar olacağı anlamına geliyordu. Bu nedenle geliştiriciler, bu küçük hataları sık güncellemelerle en aza indirmek istediler. Bu sadece oyuncu geri bildirimlerini değil, aynı zamanda oyuna dahil olan analiz sistemini de içeriyordu.

I

Baldur’s Gate 3 tarafından bugün yayınlanan güncelleme yazısında, ancak bu analiz sisteminin geliştiricilere başka verileri nasıl sunduğu da ortaya çıktı. Baldur’s Gate 3 geliştiricileri, oyuncularıyla eğlenceli ve alaycı bir dille konuştu ve oyuncularının kararlarıyla dalga geçti.

Baldur’s Gate 3 geliştiricileri, oyuncularının sıkıcı insanlar olduğunu paylaştı

 

Geliştiriciler, oyunda her türlü karakteri oluşturmanıza olanak sağlayan paneldeki oyuncu seçiminin oldukça saçma olduğunu paylaştı. Geliştiriciler, “Tebrikler, varsayılan kasa sakini yarattınız. Sen ne yapıyorsun? Size şeytani gözler, boynuzlar ve hatta kuyruklar verdik. Derin bir hayal kırıklığına uğradık. Alışılmışın ötesine geçin. Bunun üzerinde çok çalıştık!” ifadesini verdi

Ayrıca oyun geliştiricileri, arka planda çalışan analiz sistemi ile ilgili daha fazla detayı bir sonraki makalede yayınlayacaklarını duyurdu. Bununla birlikte, geliştiriciler sisteme şu an için sistem hakkında bilmemiz gerekenleri anlattılar ve oyunu daha iyi hale getirmek için hatalar gönderdiler ve oyunun oynanış şekli.

Küçük oyun içi hataları gideren güncelleme notları, oyunculara bir hata aldıklarında DirectX 11 modunda oynamalarını hatırlattı. Ancak geliştiriciler, bu hataların yeni güncellemede daha az sorun olması gerektiğini belirten makaleyi sonlandırdı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu