CS:GOE-SPOR

AVRUPA ŞAMPİYONASI 1. SEZON TAKIMLARI AÇIKLANDI

Bölgesel takımları ve yayıncıları tanıtmayı amaçlayan turnuvanın açılış sezonu forZe, Espada ve Endpoint’teki ilk 30 takım tarafından yönetiliyor.

Avrupa Gelişim Şampiyonası’nın (EDC) ilk sezonu 7 Aralık’ta başlayacak ve 16 takımın 30.000 $ ‘lık ödül havuzundan paylarına düşeni görecek. Katılımcılar dört GSL grubuna ayrılacak ve en iyi açılış maçlarını oynayacaklar. Oradan, kalan maçlar en iyi üç formatta oynanacak ve her gruptan en iyi iki taraf playofflara doğru ilerliyor.

Gruplardan çıkan sekiz takım, 20 Aralık’ta yapılması planlanan büyük finalin galibine verilecek 17.500 $ ‘lık birincilik ödülü için tek eleme, üç maçın en iyisi playoff maçında karşı karşıya gelecek.

Kısa süre önce ESL Pro League’e terfi eden Endpoint ve Ze ve Espada için Rus çifti turnuvanın davet listesinin başında yer alıyor. NAVI Junior ve BEZ ZP (eski adıyla Cyber ​​Legacy), Kasım ayının sonunda kapalı elemenin zirvesine ulaştıktan sonra ikili, katılımcıların listesini tamamlamak için davet edilen 14 tarafa katılıyor.

Maçlar, resmi Eden Esports Twitch kanalında İngilizce olarak yayınlanacak ve yayın kapsamı sekiz farklı dilde de yayınlanacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu