OYUNLAR

Among Us bilgisayarda ücretsiz oynama yöntemi belli oldu!

Bir grup astronot tarafından içlerinde yer alan hainleri bulmak için çalışılan oyun; 2020 yılının son aylarına etkili bir şekilde damga vurmayı başaran eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Among Us; bilindiği üzere Google Play Strore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilecek olmasına rağmen PC sürümü Steam’da ücretli olarak sunuluyor. Eğer Among Us oyununu bilgisayarda ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız sizlerin neler yapması gerektiğini derledik.

2020 yılının son aylarına gelirken ilk olarak birden bire karşımıza Fall Guys oyunu çıkıyor. Twitch ve Youtube içerisinde bir nevi bitki örtüsü olarak yer alan Fall Guys, tahtının tadına daha tam varamadan bir anda yerini alacak ve herkes tarafından oynanmaya başlayan oyun geldi. Among Us oyun içerisinde bir grup astronot tarafından aralarında olan hainleri bulmaya çalışmaları ile devam ediyor.

2018 yılında piyasada yerini alan ve 2020 yılı içerisinde oldukça yaygın bir hale gelen Among Us; yapımcıları da dahil olmak üzere herkesin şaşkınlık geçirmesine neden oluyor. Google Play Store ve App Store gibi indirim platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirmeler yapılırken oyun severler ücretsiz Steam platformları içerisinde 10.50 TL değerinde fiyatla indirebiliyor. Eğer sizler de Among Us; PC versiyonunu ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız aslında yapmanız gereken adımlar çok kolay olacak. Bir Android emülatörü olarak bilinen Bluestacks kısmını indirmek gerekir.

Among Us bilgisayarda nasıl ücretsiz oynanacak?

Belirli adımlar ile Among Us bilgisayarlar üzerinde ücretsiz bir şekilde oynanacak. Gelin beraber bakalım:

  • İlk olarak Bluestacks olarak yer alan Android emülatörü indirilmelidir.
  • İndirim işleminin ardından kurulumları önlerinize gelen adımları takip ederek yapmak gerekir.
  • Google play hesabına giriş yapmak gerekir.
  • Home sekmesi içerisinde yer alan google play store kısmına geçin ve arama kısmına Among Us yazın.
  • Among Us uygulaması geldiği an üzerine tıklayın ve indirin.
  • İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra artık istediğiniz her an Among Us oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynama fırsatlarının sahibi olacaksınız.
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu