İNCELEMELEROYUNLAR

Horizon Zero Dawn Çıkış Tarihi

PlayStation 4‘e özel olarak çıkış yapan Horizon Zero Dawn oyunun, bu yaz PC oyuncuları için çıkış yapacağını daha önceden sizlere duyurmuştuk. Beklenen zaman geldi ve Guerrilla GamesPC sürümü yayınlanacak olan bu oyunun çıkış tarihini yayınladığı basın bülteni ile duyurdu. Paylaşılan bilgilere göre oyun 7 Ağustos tarihinde Epic Games Store ve Steam üzerinden oyunculara sunulacak.

Horizon Zero Dawn nedir ?

Devasa bir dünyaya sahip olan bu oyunda kıyamet sonrasında Aloy isimli karakterin hikayesine eşlik ediyoruz. Oyun içerisinde devasa robotların egemen olduğu bir dünya üzerinde hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Amerika’da Dronla yaşlılara ilaç teslimatı!

Kabilesi tarafından dışlanan ve kendini savaş konusunda oldukça geliştirmiş olan Aloy ile bir taraftan robotlar ile mücadele ederken, diğer taraftan başka kabileler ile mücadele edeceksiniz.

Oyunu kısaca anlattığımıza göre kendi fikirlerimi de sizler ile paylaşmak istiyorum. Bu oyunun, içerisinde barındırığı ilkel dünya ve gelişmiş makineler ile beni etkilemeyi başardığını söyleyebilirim. Oyunun haritasının oldukça büyük ve gizemler ile dolu olması ise beni etkileyen farklı bir nokta oluyor.

7 Ağustos tarihinde çıkış yapacak olan Horizon Zero Dawn hakkında sizler neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu