GENEL

Oyun Oynayarak Maske Bağışlayın

Oyun Oynayarak Maske Bağışlayın

Razer, Covid-19 ile mücadele sürecinde kullanımı artan maskelerin üretimine destek vereceklerini açıkladı. Razer CEO’su Min-Liang Tan, Covid-19’un dünyada hızla yayılmasıyla birlikte sağlık kurumlarının maskenin giderek azalmasından dolayı sorun yaşadıklarını ve bu konuda girişimde bulunacaklarını bildirdi. Oyuncuların maske bağışına destekte bulunabilmeleri için yapmaları gereken tek şey Stay Home and Game On projesiyle evde kalarak oyun oynamaları. Razer oyuncuları, oyun oynarken kazandıkları Razer Silver’ları sayesinde sağlık çalışanlarına maske bağışında bulunabilecekler.

Kullanıcılar, Razer Gold’a kayıt olarak başlangıç için hediye 1000 Razer Silver kazanacaklar. Ayrıca kullanıcılar, hem daha fazla oyun oynamak için hem de daha fazla Razer Silver kazanabilmek için Razer Gold ile yeni oyunlar alabilecekler. Sonrasında ise biriktirdikleri Razer Silver’lar ile maske bağışını gerçekleştirebilecekler.

Henüz üretime başlanmamış olsa da Razer’ın hedefi 1 milyona kadar maske bağışında bulunabilmek. Razer Ceo’su Min-Liang Tan, üretimin başlaması için Singapur’daki yetkililerle irtibat halinde olduğunu belirtti. Razer, üretim hattının başlamasıyla birlikte dünyada hızla yayılan Covid-19 sürecine önemli bir katkıda bulunmuş olacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu