CS:GOE-SPORETKİNLİKLER

2021’in En Büyük CS Turnuvası Açıklandı

Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen Major turnuvası PGL organizasyonunda Stockholm şehrinde 2021 23 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Ve ilk defa bir Major turnuvasında 2 milyon $ ödül dağıtılacak. Counter-Strike: Global Offensive tarihinin en büyük ödül havuzuna sahip olacak olan 2 milyon $ ‘lık havuza sahip olacak ve 4K 60 fps‘de yayınlanacak ilk Major olacak.

Bükreş, canlı rekabet etkinlikleri düzenlemek için tüm güvenlik koşulları karşılanırsa, 23 Ekim ve 7 Kasım 2021 arasında gerçekleşecek olan bir sonraki CSGO Major‘a ev sahipliği yapacak. Bu yıl, Counter-Strike: Global Offensive sonunda online olmaktan çıkıyor ve LAN turnuvalarına dönüyor.

PGL MAJOR STOCKHOLM 2021İsveç‘te gerçekleşen üçüncü ve Stockholm’de gerçekleşen ilk Major olacak. 16. CS: GO Major’ın ana etkinliği 4-7 Kasım tarihleri ​​arasında Ericsson Globe‘da canlı bir seyirci önünde gerçekleşecek. Şartları sağlayan takımlar, CS: GO tarihinin en büyüğü olan 2 milyon dolarlık devasa bir ödül havuzu için savaşacak.

PGL MAJOR STOCKHOLM 2021, Cluj-Napoca 2015 ve Kraków 2017’den sonra PGL‘nin dahil olacağı üçüncü CS:GO Major olacak. PGL, 2017 yılında hayranların ilk 1080p 60 fps akıştan keyif aldıklarında CS: GO görüntüleme deneyimini yeniledi.

2021 yılı oldu ve başka bir dünya prömiyerinin zamanı geldi: 4K 60 fps kalitesinde yayınlanacak ilk CS: GO Major. PGL ayrıca yenilikçi Artırılmış Gerçeklik öğeleri, yepyeni özel HUD ve diğer yepyeni özellikler gibi birçok yeni sürpriz hazırlıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu