GENELİNCELEMELER

2020 Yılında Çıkacak Playstation Oyunları

PS4 çıkacak oyunlar 2020 yılında da kullanıcıları ve oyuncuları konsola bağlamaya devam edecek. Önümüzdeki günlerde çıkacak oyunları Sizin için derledik.
Ünlü konsol üreticisi sony’nin 2020 yılında çıkacak playstation oyunlarını incelediğimizde listede yer alan oyunların, oyuncuların ilgisini çekecek eğlenceli ve sürükleyici oyunlar olduğunu fark ediyoruz. Playstation 2020 yılı oyunları listesinden önümüzdeki günlerde çıkacak oyunların arasında, benim için en dikkate değer ve heyecanla beklediğim iki tanesini sizler için yorumladık;
The Last Of Us Part II
İç ürpertici gerilim oyunu serisinin ikinci parçası, haziran ayının ortalarında playstation için indirilebilir olacak. Enfeksiyondan kurtulmuş bir çiftin hayatta kalma maceralarını anlatan oyunda intikam ve hayatta kalma mücadelesinin yıkıcılığına şahit olacaksınız.
Elden Ring
Dünyanın en zor oyunu olarak pazarlanan Elden ring, yeni nesil rol yapma oyunlarından biri olarak karşımıza çıkacak. Ünlü dizi Game Of Thrones’un yaratıcılarından George R. R. Martin’in de dahil olduğu, en büyük ve en “zor” oyun projelerinden biri olarak lanse edilen oyun, keyifli bir strateji oyunu olacak gibi gözüküyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu