GENELİNCELEMELEROYUNLAR

2020 LoL Yaz Ödülleri

Summer Split  başladı ve LoL ödülleri her zamankinden daha iyi ve daha etkileyici.

Profesyonel oyun izleyen hayranlar, izlenen oyunların bölgesi ne olursa olsun, özel LoL saat ödüllerini seçebilirler. İzleme görevleri dört katmana ayrılmıştır ve her katmanın kendine özgü gereksinimleri ve ödülleri vardır.

  • Birinci seviye: Bir oyun izleyin, bir Hextech anahtarı ve bir Hextech sandığı kazanın.
  • İkinci seviye: Beş oyun izleyin, bir Hextech anahtarı ve bir Hextech sandığı kazanın.
  • Üçüncü seviye: On oyun izleyin, “Benim bendim!” ifadesi kazanın.
  • Dördüncü seviye: 15 oyun izleyin, bir Hextech anahtarı ve bir Hextech sandığı kazanın.

Toplamda izleyiciler 21 maç izlemelidir. Bu sayı tek bir hafta sonu boyunca geçerlidir, çünkü LEC ve LCS’nin her hafta sonu en az on maçı vardır. Görüntüleyenlerin görevleri tamamlamak için bölünmenin sonuna kadar zamanı var.

LoL izleme ödülleri nasıl kazanılır?

Ödüller için e-spor maçları izlemek oldukça kolay. Tek yapmanız gereken Riot Games hesabınızı kullanarak LoL Esports web sitesine giriş yapmak, giriş yaptıktan sonra yayınlardan herhangi birini canlı olarak izlemeniz yeterlidir. Web sitesi, görüntüleyenlerin aynı anda yayınlanan farklı yayınlar arasında seçim yapmalarını sağlar. İzleyiciler ayrıca Twitch ve YouTube’daki akışlar arasında seçim yapabilir ve bölgeye bağlı olarak farklı dil seçenekleri kullanabilir.

Bir oyunun izlenen bir oyunu sayılması için izleyiciler oyunun en az on dakikasını izlemelidir. Bu aynı zamanda görev toplamlarına sayılan maç tekrarları için de geçerlidir. Kullanıcılar, gerekli sayıda profesyonel oyunu oturmadan ve izlemeden ilgili ödülleri kazanmak istiyorlarsa arka planda maçlar açık bırakabilirler 🙂

LoL ”Sponsor Damlaları”

Bu ayın başlarında Riot , LEC ve LCS yayınlarına ”sponsorlu damlalar” dahil edildiğini açıkladı . Açıklamaya göre, ”sponsorlu damlalar” 26 Haziran’da başlayacak ve sırasıyla Avrupa ve Kuzey Amerika’da üçüncü haftanın başlangıcında mevcut olacak.

Baron çalma veya pentakill gibi unutulmaz bir an her gerçekleştiğinde, canlı izleyen hayranlar bir damla alacaktır. Bu damlalar, mavi esans, deri parçaları, kroma ve Clash biletleri gibi ödülleri içerecek. Tüm bölgelerden izleyiciler LEC veya LCS’yi izlerken sponsorlu damlalara erişebilir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu