ETKİNLİKLEROYUNLAR

2020 EA Spor Basın Toplantısı

APEX LEGENDS Steam ile Çapraz Oynama İle Geliyor

Geliştirici Respawn, Apex Legends’ın hem Valve’in PC’deki Steam pazarına hem de Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu. Stüdyo ayrıca tüm platformlarda çapraz oynamayı destekleyeceğini söylüyor, yani EA’nın Origin başlatıcısı veya Steam’deki oyuncular PlayStation 4, Xbox One ve Switch’teki konsol oyuncularıyla birlikte oynayabilir. Ayrıca, çekirdek tasarım fikirlerini yeni bir “Silahlı ve Tehlikeli Evrimleşmiş” sınırlı süreli oyun modu ile gelecek olan “Kayıp Hazineler Koleksiyonu” adlı yeni bir mevsimsel etkinlik de var.

EA SIMS 4, TITANFALL 2 Ve Dead Space 3’ü Getiriyor

PC’de daha fazla platformu destekleme çabasının ardından EA, Apex Legends ile birlikte Steam’e A Way Out, Dead Space 3, The Sims 4 ve Titanfall 2’yi getireceğini açıkladı. Bu, oyunların PC sürümlerini Origin platformuyla daha önce kısıtlayan EA için önemli bir değişiklik olacaktır.

Roket Arena, 14 Temmuz Gelen Yeni Bir Kahraman “SHOOTER” Tanıttı

EA’nın en yeni çok oyunculu oyunu, Windows’ta Origin ve Steam desteğiyle PS4, Xbox One ve PC için 14 Temmuz’da başlıyor. Overwatch’ın özünde çizgi film estetiği ve benzersiz yeteneklere sahip 10 karakterlik bir oyundu. Oyun ilk olarak bir yıl önce duyuruldu ve şimdi bir aydan daha kısa sürede başlamaya hazırlanıyor.

YENİ BİR OYUNU GELİYOR

Bunun hakkında çok şey bilinmiyor, ancak EA, çok sevilen Skate serisinin yeniden canlanmasını basın toplantısının sonunda “bir şey daha” sürprizi olarak belirtti. Oyunun direktörü Chris “Cuz” Perry, “Bu sadece başlangıç. Paten gelişimi devam ediyor. ” Kulağa çok erken gibi geliyor, ama “Skate 4” yıllarca oyun tutkunlarının sürekli talebi oldu ve Perry “Bunu varoluşa yorumladın” diyerek bizlere layık anı diye kabul etti.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu