E-SPORETKİNLİKLERGENELİNCELEMELEROYUNLARSİSTEM GEREKSİNİMLERİ

20 lira altındaki Steam oyunları

Oyun severlerin büyük bir keyifle oyun oynadıkları platform olan Steam içerisinde pek çok oyun sever en uygun fiyatlı oyunları arıyor. Hem keyifle oynayabilecekleri hem de fazla ücret ödemelerine gerek kalmayacak oyunları arayan oyun severler, bu oyunları satın alabilirler. Steam’in haftalık indirimlerinden yararlanarak biri birinden eğlenceli olan yapımları satın alarak oyunda yer alabilirler. %20 ile %80 indirimler arasından listede yer alan Steam oyunlarını 20 lira altı gibi uygun fiyatlar ile alabilirler. İşte o oyunlar..

Steam 20 lira altı oyunlar

Haftalık indirimler ile birlikte Steam 20 lira altı oyunlar satın almak isteyen oyun severler, liste içerisine yer alan oyunlara göz gezdirebilirler. Bu indirimlerle birlikte son derecede uygun fiyatlarla oyun satın alarak oyun keyfini yaşamak isteyen oyun severler bu oyunları satın alabilirler. İşte o oyunlar..

Runner

Normal olarak 31 lira fiyatı olan Runner oyunu, gelen haftalık indirim ile birlikte 7,75 lira gibi bir fiyata düştü.

Lords of the fallen

Normalde 49 lira fiyatı olan Lords of the fallen oyunu, gelen haftalık indirim ile birlikte 7,35 lira gibi bir fiyata düştü.

Stronghold 2: Steam edition

Gelen %67 indirimle birlikte Stronghold 2: Steam edition oyununun da normalde 24 lira olan fiyatı 7,92 lira oldu.

Sniper ghost warrior 3

Normal zamanlarda 50 liraya satılan Sniper ghost warrior 3 oyununa da %75’lik bir indirim geldi. Böylelikle de oyunun satış fiyatı 50 liradan 1,50 liraya kadar düştü.

Train station renovation

İndirim gelmeden önceki satış fiyatı 25 lira olan Train station renovation oyunu da %20’lik indirimle beraber 20 liraya düştü.

Euro truck simulator 2

20 TL altı Steam oyun listesi içeriinde Euro truck simulator 2 oyunu da yer alıyor. Normal zamanda oyunun fiyatı 22,75 lira olan fiyatı gelen %75’lik indirim ile birlikte 9,75 liraya düşerek oyun severlerle buluştu. Oyun severler 20 lira altında bu oyunu da satın alarak oyun keyfini yaşayabilirler.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu