porno

CS:GOE-SPORGENEL

100 Thieves Stunt Takımdan Ayrıldı

100Thieves taraftarları, ekip tarafından açıklanan kadro değişiklikleriyle ciddi dramlara tanık oluyorlar.

SoloMid yenilgisinden hemen sonra, 100 Thieves sert bir kadro düzenlemesi açıkladı. Jungler William “ Meteos ” Hartman ve destek William “ Stunt ” Chen, yerine Juan “ Contractz ” Garcia ve Philippe “ Poome ” Lavoie-Giguere getirilecek.

Pazartesi günü 100 Thieves, Stunt’un takımdan ayrıldığını doğruladı. Organizasyon ayrıca, başka bir takıma transfer edilmek üzere tüm seçeneklerin Meteos için masada olduğunu açıkladı. Genel menajer Christopher “PapaSmithy” Smith’e göre, ekip hem Meteos hem de Contractz ile altı kişilik bir kadro yönetmeye hazır.

PapaSmithy’nin güvencesine rağmen, Meteos’un takımdaki yeri , oyuncunun Twitter’da Meteos’un hareket bilgeliğini ve takım yetkililerinin bilgisini sorguladığı bir imtihandan sonra sonra garanti edilmeyebilir .

2020 LCS Summer Split’te bir değişiklik daha

Duyurudan saatler sonra, Stunt kadro hareketi ile ilgili kendi ifadelerini kullandı.

“Kaybımızdan birkaç saat sonra tamamen takım dışında olduğumu öğrendim. Dürüst olmak gerekirse, bunu bekliyordum. Daha önce de bu noktaya geldim, bunun olacağını görebiliyordum. İnsanlar çevrenizde farklı davranmaya başlıyorlar, ” gibi ifadeler kullandı Stunt .

100 Thieves beşinci haftayı beş mağlubiyet ve sadece bir zaferle bitirdi. Şu anda Immortals ile birlikte sekizinci sırada. Bu sonuç, ilkbaharda normal sezonu üçüncü sırada bitiren bir takım için normak olmaktan çok uzakta. PapaSmithy bu sonuçların ekibe bir düzenleme yapılması gerektiğini açıkladı.

Stunt, kararın zamana kalmasına izin vermedi ve kendisi ile takım arkadaşlarının performansları düşse bile işleri tersine çevirebileceğini düşündüklerini ifade etti.

“Bu yaz kesinlikle kaldığımız yerden başlamadık, ama yine de bir takım ve bireyler olarak gelişme yeteneğimize tam inancım vardı. Değişim isteğini anlayabiliyor olsam da ve kötü performansımın bununla ilgisi olduğunu kabul etsem de, birlikte sıkışırsak, ilkbaharda yaptığımız gibi sıralamalarda yeniden canlanabileceğimize gerçekten inandım. ”Diye yazdı Stunt.

100 Thieves kabataslak kadro hareketlerine geri döndü

Geçmişte, 100 Thieves oyunculara muamelesi ve örgütün yönetiminin sözleşmeleri ele aldığı görünüşte dikkatsizce eleştirildi. İlk olay 2018’de gerçekleşti. FlyQuest’e sormadan onu Meteos ile takas etmişlerdi.  .

Bu sefer bu durumdan mahrum olan isim Stunt. Resmi bir videoda PapaSmithy, 100 Thieves’ın Stunt için yeni bir ev bulmak için çalışacağını söyledi. Bununla birlikte, Stunt bu teklifi tamamen reddedip, kendi başına fırsatları arayacağını açıkladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı